EN

МІСТО ОЛЕГА ДІМОВА

 

Проєкт фотографа Олега Дімова (Одеса).

Одна з головних якостей, якими ми навчилися добре користуватися – це адаптація. Низка одних подій змінюється іншими. Через це здається, що ці фотографії було зроблено давно.

 

Безперечно, на свiтлинах період блекауту. Такий прямолінійний підхід до мистецтва я назвав би лобовим, що не є звичним для моєї практики, але саме такi вихопленнi образи мені захотілося показати, мігруючи нічними вулицями свого міста. Хоча втім, нічого нового… Це ті ж мотиви, якими я користуюся вже понад десять років, але тут вони у темряві.

 

 

Один із нюансів, який хочеться підкреслити, серію знято на телефон. Це надало легкості у роботі, що допомогло показати головне, як це буває у швидких ескізах.

 

 

Якщо говорити про те, якою є Одеса зараз, то звичайно тут стало тихіше. Повсякденна тривога усередині кожного з нас зникає, і життєва активність у місті давно намагається нормалізуватися. Це природній процес, але в ньому є і негативна риса, яка розвиває хибне відчуття, що війна “десь там”, а після таких думок важливо одразу прокидатися!

Олег Дімов

 

МІТЄЦ. Проєкт “Тривання”, Одеса, 2023.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.