EN RU

Мистецтво про права

Мистецтво про права


Текст організаторів:

Світ невпинно змінюється на наших очах. І це не інертний процес, який виник нізвідки, його змінюють люди, які наважуються говорити та діяти.

Ми живемо в епоху, коли кожна людина може взяти у руки гаджет і розповісти свою історію, історію змін, історію боротьби за гідність і справедливість. Кожна така історія може знайти відгук в серцях інших та мотивувати їх творити зміни.

І ми віримо, що саме документальне кіно, яке розповідає історії реальних людей, здатне не лише промовляти, але і стати каталізатором змін..

Саме тому ми розпочинаємо проєкт Arts&Rights, який покликаний розвивати документальний активізм — напрям, який поєднує кіно і громадську активність.
________________________

Чому ми це робимо?

Бо ми віримо, що в епіцентрі усіх змін завжди стоїть людина з її історією.
_____________________

Як ми це робимо?

Ми об’єднуємо людей, які творять кіно та тих, які борються за права людини, щоб створити їм простір для спільних проєктів, в рамках яких документалісти отримають унікальні теми, а громадські активісти — можливість розповісти про свою роботу через мистецтво.
__________________

Що ми робимо?

Ми створюємо документальні фільми, фотопроєкти, тексти, які розповідають суспільно важливі історії. В цьому ми не унікальні, але дуже багато хто зупиняється в цій точці. Але ми йдемо далі: ми створюємо адвокаційні кампанії, для того, щоб почувши наші історії світ змінився назавжди.

Фокус цього року ми робимо на питаннях вшанування пам’яті героїв російсько-української війни, політичних переслідувань та ув’язнень, декомунізації, акушерського насилля та паліативної медицини, але якщо є якась інша важлива тема, котра тобі болить і потребує інформаційної підтримки та висвітлення, ми готові сприяти цьому.
_________

Хто ми?

Ми ті, хто допомагають розповідати історії: режисери-документалісти, оператори, фотографи, журналісти, письменники.

Ми ті, хто кожного дня робить свій маленький внесок у розвиток кращого, справедливішого суспільства: правозахисники, активісти волонтери. Ми об’єднались. Ми тут для того, щоб світ почув історії, які змінюють. Ти можеш стати одним з нас!
____________________

Як приєднатися?

Переходь за лінком та заповнюй заявку і невдовзі ми вийдемо з тобою на зв’язок: https://bit.ly/ArtsAndRights
_____________________________________________________

Проєкт реалізується Studena NGO за підтримки Український культурний фонд

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.