Меню

Мистецтво про права


Текст організаторів:

Світ невпинно змінюється на наших очах. І це не інертний процес, який виник нізвідки, його змінюють люди, які наважуються говорити та діяти.

Ми живемо в епоху, коли кожна людина може взяти у руки гаджет і розповісти свою історію, історію змін, історію боротьби за гідність і справедливість. Кожна така історія може знайти відгук в серцях інших та мотивувати їх творити зміни.

І ми віримо, що саме документальне кіно, яке розповідає історії реальних людей, здатне не лише промовляти, але і стати каталізатором змін..

Саме тому ми розпочинаємо проєкт Arts&Rights, який покликаний розвивати документальний активізм — напрям, який поєднує кіно і громадську активність.
________________________

Чому ми це робимо?

Бо ми віримо, що в епіцентрі усіх змін завжди стоїть людина з її історією.
_____________________

Як ми це робимо?

Ми об’єднуємо людей, які творять кіно та тих, які борються за права людини, щоб створити їм простір для спільних проєктів, в рамках яких документалісти отримають унікальні теми, а громадські активісти — можливість розповісти про свою роботу через мистецтво.
__________________

Що ми робимо?

Ми створюємо документальні фільми, фотопроєкти, тексти, які розповідають суспільно важливі історії. В цьому ми не унікальні, але дуже багато хто зупиняється в цій точці. Але ми йдемо далі: ми створюємо адвокаційні кампанії, для того, щоб почувши наші історії світ змінився назавжди.

Фокус цього року ми робимо на питаннях вшанування пам’яті героїв російсько-української війни, політичних переслідувань та ув’язнень, декомунізації, акушерського насилля та паліативної медицини, але якщо є якась інша важлива тема, котра тобі болить і потребує інформаційної підтримки та висвітлення, ми готові сприяти цьому.
_________

Хто ми?

Ми ті, хто допомагають розповідати історії: режисери-документалісти, оператори, фотографи, журналісти, письменники.

Ми ті, хто кожного дня робить свій маленький внесок у розвиток кращого, справедливішого суспільства: правозахисники, активісти волонтери. Ми об’єднались. Ми тут для того, щоб світ почув історії, які змінюють. Ти можеш стати одним з нас!
____________________

Як приєднатися?

Переходь за лінком та заповнюй заявку і невдовзі ми вийдемо з тобою на зв’язок: https://bit.ly/ArtsAndRights
_____________________________________________________

Проєкт реалізується Studena NGO за підтримки Український культурний фонд

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для свободного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди