Меню

Микола Журавель в музеї історії Києва

3 грудня о 18.00

Текст організаторів:

Кожна виставка Миколи Журавля – це захоплююча подія у динамічному просторі українського мистецтва. Художник майстерно компонує живопис, левкас, графіку та скульптуру в єдину композицію, не порушуючи цілісності створених образів. Його роботи виступають засобом аналізу мистецтва та актуалізують забуті традиції, їхній розвиток і зміст.

Виставка «Живопис. Левкас» – це захоплення могутністю знаків та символів. Кожна картина, представлена в експозиції, наповнена стилістичними рефлексіями та бризками світла. За характерними нашарованими об’ємами на полотнах та твердю левкасних дошок можна розгледіти власний унікальний стиль художника. Він бачить світ у резонуючих формах та динаміці абстрактних співвідношень. Користуючись технікою левкасу, автор поєднує спадщину візантійського мистецтва та іконопису. У результаті виходять оригінальні твори, які можна назвати іконами сучасності.

Про автора:
Микола Журавель народився у 1960 році у Магнітогорську. Закінчив Кримське художне училище ім. Самокіша в Сімферополі та Київський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України, академік Римської Академії Модерного Мистецтва (Італія). Брав участь у XII Флорентійській бієнале сучасного мистецтва (2019, Florence Biennale, Італія), виставках «Texas Contemporary» (2019 Техас, США), International Fall Exhibition, MORA (2019 Нью-Йорк, США). Автор персональних проектів — «Трансформація простору» в ЦСМ Білий Світ (1917 Київ, Україна), «Інвазія Перезавантаження» в Українському Інституті Америки (2016 Нью-Йорк, США), SCOOP Art show (2014 Нью-Йорк, США), Art Toronto Fair. Твори художника зберігаються у багатьох музейних та приватних колекціях.

Музей історії Києва
Богдана Хмельницького, 7

бачите помилку, пишіть сюди