EN

Мікаель Шмідт та Віктор Рубан в інституті проблем сучасного мистецтва

6 листопада о 13.00

Текст організаторів:

Усіх, хто цікавиться перформативним мистецтвом та особливостями реалізації міжнародних міждисциплінарних проєктів, запрошуємо на зустріч з обговоренням від Мікаеля Шмідта (Tatraum projecte Schmidt, Німеччина) і Віктора Рубана (Ruban Production ITP, Україна).
Подія відбувається в рамках реалізації проєкту співпраці “>Klär /
Перформативно-поетичний пошук кота Шрьодінгера < версія Київ” Міждисциплінарний ПЕРФОРМАНС для тимчасового колективу танцівників, акторів, візуальних митців та музикантів з Німеччини та України.
Проєкт створено Tatraum Projects Schmidt (Дюссельдорф, Німеччина) за підтримки та у співпраці з Ruban Production ITP та Національним Центром Довженко (Київ, Україна) за сприяння та фінансової підтримки Міністерства Культури та Науки Землі North Rhine-Westphalia.
Про Tatraum Project:
Tatraum Projekte Schmidt був створений і продовжує діяти під художнім керівництвом Мікаеля Шмідта (Michael Schmidt) з 1999 року працюючи у своєрідному форматі на стику театру танцю та перформансу.
За цей час було створено 21 робота і представлена у 23 локаціях Дюсельдорфу. З 2012 Tatraum Projekte працює над <Версіями< цих робіт презентуючи їх у інших містах: Ессен, Кьольн, Солт Лейк Сіті, Будапешт, Глазгоу, Единбург…
Ці перформанси є СУЧАСНИМИ МОСТАМИ направленими у майбутнє: тимчасові зустрічі, чуттєво-естетичні простори досвіду, думки і зміни, локалізування сучасності, соціальні та особисті теми у специфічних просторах міського середовища. Часто вони (ці <Версії<) інтегровані та збираються у певні тематичні серії.
Tatraum Projekte є колективом окремих митців – національно та міжнародно активних танцівників, акторів, музикантів та відео-художників. Характерним є те, що співпраця завжди є тимчасовою і будується довкола певної спільної ідеї.
Офлайн та онлайн
У разі уточнень, а також, якщо виникнуть складнощі з пошуком, телефонуйте за номером +380 (67) 838 13 88 (Анастасія).

Інститут проблем сучасного мистецтва
Євгена Коновальця, 18Д

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.