Меню

Михайло Тютюнік в ІПСМ НАМ України

20 червня о 19.00

Текст організаторів:

Відкриття виставки «Соляріс» Михайла Тютюніка.

У виставці (з назвою відомого фільму Тарковського) йдеться про прояв внутрішніх бажань, викликаних ізоляцією і, в основному, незнайомим середовищем. Завдяки використанню форми і кольору, митець заглиблюється в інтроспективний автопортрет, зображений через казкові мурали. Відфільтровані через об’єктив самопізнання, ці картини є реакцією на речі, які не завжди йдуть за планом, змушуючи себе заглиблюватись всередину у пошуках сенсу.

Михайло Тютюнік — художник, мураліст, вуличний художник та ілюстратор, народжений в Україні, що живе і працює в Брукліні, Нью-Йорк. Випускник інституту Пратт, він займається мистецтвом протягом свого життя і підкорює Нью-Йоркську арт-сцену. Його мурали прикрашають стіни у Філадельфії, Вашингтоні, Майамі та Мексиці, а його картини та ілюстрації продаються по всьому світу.

В даний час Михайло Тютюнік проводить декілька проектів в Україні як грантоотримувач Фулбрайта, а також у співпраці з Інститутом проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України у Києві.

Будучи прекрасним художником і монументалістом з більш ніж 12-річним досвідом створення громадського мистецтва у Сполучених Штатах та за кордоном, Михайло через свій грант Фулбрайта приніс свій досвід і культурні знання в своє рідне місто — в Київ.

Виставка проходитиме по 25 червня

Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України
Є. Коновальця, 18Д

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою