EN

МЕХАНИЗМ ЭВОЛЮЦИИ


До 21 ноября в Институте проблем современного искусства (Киев) можно посмотреть проект Александры Халепы (Киев) и Андрея Сидоренко (Киев).

 

Текст организаторов:

МЕХАНІЗМ ЕВОЛЮЦІЇ

новий проект в рамках Х платформи «Новітні спрямування»

 

«В основі проекту роздуми про сучасну біополітику, як в ній уживаються механістичний підхід та еволюціонізм.

Біополітика – це філософський концепт, який активно розвивається починаючи з останньої третини ХХ ст. Його суть в тому, щоб показати механізми існування суспільства, як біологічного організму.

Сьогодні біополітика прочитується трохи інакше ніж в 60-тих. Ми живемо в період коли біологія взаємодіє не лише з політикою, але і з сучасними технологіями. Соціальні мережі просто усіяні тваринами, політичним життям та науковими сенсаціями. Причому всі ці речі часто спів-існують досить органічно, вони навіть стають частиною нормального життя. Звідси дезорієнтація та проблеми із ідентичністю».

Тому одне із основних питань проекту що робить нас людьми? Які механізми, процеси чи принципи беруть у цьому участь.

«В творах які ми відібрали до проекту немає однозначності в підході до теми, але це і був один з головних критеріїв» – розповідають куратори. «Нам не потрібна була проста ілюстрація теми, ми хочемо показати що рефлексія з цих питань не є достатньо розвинутою загалом, але попри це існують досить влучні висловлювання.

Також ми вирішили, що більше половини учасників треба запросити за результатами open call. Це означає більше молодих авторів та можливість побачити нові твори створені спеціально для проекту».

В експозиції будуть представлені: живопис, скульптура, інсталяція, фото, відео-арт, а також, роботи, виконані в експериментальній техніці.

Учасники проекту: Федір Александрович, Віктор Ареф’єв, Юлія Бєляєва, Тетяна Богуславська, Вадим Бондеро, Олексій Буістов, Тетяна Василенко, Алла Волобуєва, Петро Гронський, Сергій Западня, Андрій Зелінський, Гамлет Зіньковський, Олексій Золотарьов, Сергій Ігнатенко, Ігор Канівець, Олександр Клименко, Сергій Корнієвській, Антон Логов, Олександр Ляпін, Віталій Маковій, Роман Михайлов, Дарина Момот, Ніна Мурашкіна, Андрій Набока,  Юрій Пікуль, Валентин Попов, Едуард Потапенков, Роман П’ятковка, Astian Rey, Людмила Раштанова, Юрій Сивирин,  Світлана Сова, Дмитро Тубелець, Eugen Time, ТхТ, Микита Цой, Лілія Чавага, Оксана Чепелик, Ілля Чічкан, Юрій Шабельніков, Ганна Шумська, Ірина Феддер-Борисенко, Наталія Юдіна.

 

Керівник проекту: Ігор Абрамович

Куратори: Андрій Сидоренко, Олександра Халепа

 

В Інституті проблем сучасного мистецтва, за адресою Євгена Коновальця, 18 Д.

В подальшому експозицію можна буде відвідати з понеділка по п’ятницю 10.00-20.00, в суботу 11.00-17.00. Проект триватиме до 21.11.2017.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.