EN

МЕДІАЗАЛЕЖНІСТЬ. УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ


Екскурсія Вікторії Бурлаки (Київ) виставкою «Медіазалежність. Українська версія». Виставка  в “Українському домі” (Київ) триватиме до 12 грудня.

Текст організаторів:

Відкриття виставки. Вхід за запрошеннями. Дивитися на світ крізь об’єктив смартфону — справа звична для сучасної людини. Цей «фільтр» між нами та навколишнім світом давно став органічною частиною сьогодення. Фотографічне бачення дало художникам новий інструментарій та новий доступ до реальності, який втілився у творах візуального мистецтва: від живопису, графіки, скульптури та інсталяцій до медіа-мистецтва.

Виставка «Медіазалежність. Українська версія» триватиме з 20 листопада до 12 грудня у Національному центрі «Український дім».

Кураторка виставки — мистецтвознавиця Вікторія Бурлака, яка провела ґрунтовне дослідження теми постмедійності в українському мистецтві від 80-х років до наших днів.

На «Медіазалежність. Українська версія» будуть представлені роботи знакових для сучасності та історії українського мистецтва художників: Арсена Савадова, Олега Тістола, Василя Цаголова, Олега Голосія, Олександра Гнилицького. Своє бачення постмедійності представлять Ксенія Гнилицька, Ігор Гусєв, Олексій Сай, Іван Сай, Степан Рябченко, Марго Рєзнік, Анна Легенька, Анна Роєнко, Ксенія Оксінь, Ave Libertatemaveamor, Rými art group, Юлія Савенко, Юлія Кисіль, Юлія Лебедь, Ольга Дрозд, Юрій Сивирин, Андрій Сидоренко, Катя Березницька, Альона Гром та Борис Кашапов.

Виставка «Медіазалежність. Українська версія» стане стартом програми «Культурні ініціативи — освіта, діалоги, комунікації».

Детальний розклад усіх подій — незабаром.

Виставка працюватиме з 11:00 до 20:00 щодня по 13 грудня.

Вартість вхідного квитка: 50 гривень.

Національний центр «Український Дім»
Хрещатик, 2

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.