EN

МАЄТОК ЛІВИЦЬКИХ. КОНЦЕРТ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ В`ЯЧЕСЛАВА ГУТИРІ


Подія в маєтку Лівицьких. Село Ходосівка, 2020.

Маєток Лівицьких

Культурно-мистецька діяльність Олени та Михайла Лівицьких в селі Ходосівка (Київська обл.) розпочалася з 2013 року.

2013-2017 було проведено два скульптурних симпозіума (робота з камінням), симпозіум”Час” (робота з деревом)

2019 – Лівицькі відкрили в маєтку галерею В`ячеслава Гутирі.

В галереї відбуваються творчі зустрічі. музичні вечори та виставкова діяльність.

Підтримка молодих музикантів:

КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ БЛАГОДІЙНЙ ФОНД «КИЇВ-КЛАСІК»                           

Культурно-мистецький благодійний фонд «Київ – Класік» cтворений у 2002 році відомою українською піаністкою, Народною артисткою України Євгенією Басалаєвою. Фонд створений   з метою   здійснення просвітницької,  благодійної діяльності, що сприяє  збереженню національної  духовної  спадщини, відродженню  культурних традицій,  розвитку духовного  потенціалу України, промоції української культури у світі,  формуванню  ціннісних орієнтирів у суспільстві, створенню культурно-цивілізаційних основ для його гармонійного та духовного розвитку, підтримки суспільства, насамперед, молоді.

       Молодіжна культурно – мистецька програма «NEW NAMES»

Молоді українські митці, професійні музиканти своєю високою майстерністю, перемогами на престижних міжнародних конкурсах прославляють Українську державу у світі, сприяють розвитку культурної дипломатії! Але, на жаль, їх мало знають на Батьківщині.

Молодіжна культурно – мистецька програма «NEW NAMES», що провадиться Культурно-мистецьким благодійним фондом «Київ-Класік», спрямована  на  підтримку творчої молоді, її духовного та професійного зростання, ефективного пошуку та виявлення нових талановитих імен  України в галузі культури і мистецтва, та їх широка популяризація.

В рамках благодійної Програми Фонд проводить  молодіжні   фестивалі, концерти, конкурси, виставки, літні резиденції, лекції, воркшопи, презентації,  майстер – класи,  надаються стипендії,  фінансова підтримка для  участі молоді у міжнародних конкурсах, та форумах.

Культурно-мистецький благодійний фонд «Київ – Класік» запрошує меценатів та партнерів підтримати діяльність фонду, Молодіжну культурно-мистецьку програму «NEW NAMES».

Підтримати молодих виконавців можна тут: КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КИЇВ-КЛАСІК» ЄВГЕНІЇ БАСЛАЄВОЇ

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.