EN

Марина Довганич в 39.9gallery

3 липня о 18.00

Текст організаторів:

39.9gallery святкує свій перший День Народження.
Це був цікавий та насичений подіями рік.
6 виставок, 4 арт-ярмарки та 1 резиденція.
Приходьте святкувати нашу річницю ювілейним виставковим проектом від Марини Довганич.
Офіційне святкування відбудеться 03 липня о 18:00. В програмі Dj-set від darilefou, танці, бар від Malevich, розіграш сучасного мистецтва та перегляд анімації Марини Довганич. На виставці відбудеться прем’єра двох короткометражних мультфільмів про будні українських людей та експозиція графіки та гіф-анімації.
“Моя анімація така ж липка й гаряча, як поїздка в метро в кінці літнього робочого дня. Вона огорне вас гарячою хвилею та прилипне до свідомості, як жуйка до нижньої поверхні шкільної парти. У своїй художній практиці я поєдную візуальне та аудіовізуальне мистецтво, а основна моя образотворча мова – мальована анімація”.
Марина Довганич – архітекторка та художниця. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, факультет архітектури, Київ, Україна (2011-2017).
У своїй художній практиці вона поєднує візуальне та аудіовізуальне мистецтво, а основна її образотворча мова – мальована анімація, вона режисує авторські мультфільми. Друкує фото-зіни, співавторка проєкту XUIANH. Роботи Довганич – це рефлексія на український культурний фон та глобальне суспільне середовище.

Роботи Марини знаходяться в колекції Аукціонного будинку «Корнерс», а також в приватних колекціях в Німеччині.

Виставка триватиме до 3 серпня.

39.9gallery
Воздвиженьска, 50

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.