Меню

Маріанна Холленштайн у Set

Текст організаторів:

Реєстрація на перформанс Маріанни Холленштайн «Поміж рядків»

Заключна подія публічної програми у межах виставки «Стан Людини» — перформанс Маріанни Холленштайн «Поміж рядків», який мисткиня адаптувала для показу в Україні.У цьому перформансі Маріанна Холленштайн реагує на листування німецько-американської філософині єврейського походження Ганни Арендт з її чоловіком Генріхом Блюхером, психіатром та філософом Карлом Ясперсом, кабалістом Гершомом Шолемом. Тінню за цими посланнями проявляється персона вчителя і коханця Арендт, філософа Мартіна Гайдеґера. Це історія кохання, яка стала неможливою через ідеологічний конфлікт, адже Гайдеґер прийняв нацизм і почав пропагувати його у своїх творах.

Листи Ганни Арендт вперше були перекладені українською спеціально для цього проекту. Ці тексти озвучуватиме уголос співачка Настя Шевченко, вона ж авторка проекту «Стасік», а Маріанна Холленштайн буде виводити їх на своїх полотнах.

Подія безкоштовна, вхід за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyDS-i7uHQ1TtbIKsn6k_uZ0kMig29Srbp2GhfmGxaMxpmkA/viewform?fbclid=IwAR2cKgnrGm8mDk1rbo-eAnPLnzo2j7ysL-Yp8E4JLI3tvb5AJ-5EX509fGY

Set
Ярославів Вал, 14А

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою