Маніфест Gallery 101

Маніфест Gallery 101

ЯКЩО ТИ ВВАЖАЄШ, ЩО МИСТЕЦТВО – ЦЕ РУШІЙ ПРОГРЕСУ, НЕЗАМІННИЙ ЕЛЕМЕНТ РОЗВИТКУ, ДЖЕРЕЛО САМОВИРАЖЕННЯ І ТЕ, ЩО Є ПОТРЕБОЮ ДЛЯ КОЖНОЇ ПРОГРЕСИВНОЇ ЛЮДИНИ.

ТОБІ З НАМИ!

Ми готові, мотивовані та вже активні! Ми є і будемо у Львові для мистецтва. Робити контент, події, створювати можливості та колаборації.

Нам набридло стікати слиною при перегляді анонсів мистецьких подій у Києві, заздрити новим арт-галереям та тим можливостям, які відкриваються не у нас, ми хочемо бути у Львові і творити тут. Ми хочемо активне мистецьке середовище! Де воно? Кажуть у Львові всі самі по собі? Давай змінимо! Немає закладів? Давай організовувати двіжуху там де не очікують. Немає подій? Ми готові за них взятися! Львів’яни такого не зрозуміють? Ми покажемо, зацікавимо, бо у нас прогресивне оточення, а у тебе? Ось воно, це вже багато!

Ми хочемо розвивати культуру та естетику у людських головах! Ми прагнемо, щоб львів’яни купували не шубу, а картину. Підтримували не IKEA, а молодого художника. Ми мріємо і робимо кроки для того, щоб Львів набув не фальшивого, а справжнього статусу прогресивного культурного міста. Ти з нами?

Це важко! Та мистецтво — це бунт! Це не шепіт, це крик! І ми шукаємо тих, хто здатен кричати! То як, ти з нами?

Проект “Gallery 101” – це мистецька ініціатива, яка має на меті популяризувати сучасне мистецтво у Львові, створюючи можливості для мистецької колаборації та комунікації між тими, хто любить та творить мистецтво.

Автор ідеї Марта Троцюк, фотограф, блогер та мандрівниця, яка взялася відвідати 100 галерей у різних куточках світу, та принести отримані знання і досвід у Львів, відкривши мистецький простір “Gallery 101” якого так бракує у сучасній культурній столиці.

Зараз над проектом працює команда ентузіастів, абсолютно закоханих, замріяних та водночас компетентних та дієвих людей у сфері мистецтва, культури та шоу-бізнесу. “Gallery 101” наразі немає власних стін, та активно функціонує як ініціатива.

“Gallery 101”

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.