EN

МАЛЯРСТВО ВОЛОДИМИРА БОГУСЛАВСЬКОГО


Виставку Володимира Богуславського (Львів) можна подивитися у  “Львівській галереї мистецтв” до 25 листопада.

Репортаж з выдкриття виставки. Коментар Володимира Богуславського.

Текст галереї:

24 жовтня у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького відкрилася виставка «Володимир Богуславський. Малярство».

Це друга персональна виставка відомого львівського живописця у залах Галереї. Перша виставка під назвою «Синє» відбулась 2014 року. Окрім того, роботи митця брали участь у тематичних виставках Галереї «Сутінки» (2013) та «Світ кота» (2015).

На цьогорічній виставці «Малярство» будуть репрезентовані різні роботи автора, в тому числі й картини останніх років, які демонструватимуться вперше.

Володимир Богуславський працює практично у всіх жанрах живопису – це натюрморти, портрети, пейзажі, абстрактні композиції. Митець, незважаючи на великий стаж творчості, є у постійному пошуку і експерименті.

Богуславський не просто художник, він художник-філософ, мислитель, інтелектуал і споглядач. Проте сам митець зазначає, що його роботи самі говорять за себе, тому вважає зайвим ускладнювати їх сприйняття мистецтвознавчими концепціями чи тлумаченнями. Це дає можливість глядачам самостійно вести творчий діалог з роботами Володимира Богуславського і знайти в них щось своє і, таким чином, бути співтворцем.

Виставка: 24 жовтня-25 листопада 2018
Вернісаж: 24 жовтня о 17:00

Музей європейського мистецтва XIX-XXI ст., вул. В. Стефаника, 3

Куратори: Олександра Калініченко, Олена Федорук

Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/events/274410949855608/

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.