Меню

Максим Наумко в America House Kyiv

23 квітня о 19.00

Текст організаторів:

Як художнику захистити свої права? Як захистити свою інтелектуальну власність, але й надати доступ безпечно розповсюджувати свої твори?

Запрошуємо вас приєднатись до презентації, де ви дізнаєтесь як авторське право працює у сфері мистецтва. На події ви зможете дізнатись про історію розвитку авторського права та чому в сучасному світі так легко порушити авторські права навіть не маючи на те наміру, адже все більш суворі вимоги, що запроваджуються державами для боротьби з піратством, суттєво ускладнють звичні механізми обміну інформацією в Інтернеті.

Фахівець у сфері авторського права розкаже більше детально про ліцензії Creative Commons, які є гнучким інструментом, що дозволяють забезпечити дотримання законодавства про авторське право при вільному поширенні творів. Під час лекції ви дізнаєетесь практичні аспекти використання ліцензій, можна буде дізнатися більш детально, для чого вони були створені, чим можуть бути корисні сучасному митцю, а також як правильно іх використовувати

Максим Наумко — фаховий юрист, що працює у сферах інтелектуальної власності та інформаційних технологій. Протягом більш як восьми років є одним з юридичних кураторів Creative Commons Україна.

*СС — Creative Commons

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Вхід вільний.

America House Kyiv
Пимоненка, 6
бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою