Меню

Люся Іванова та Марія Плотнікова в МП «АКТ»

23 травня о 19.00

Текст організаторів:

Старт будь-якого професійного шляху має більше питань ніж відповідей. Художниці Люся Іванова та Марія Плотнікова будуть відповідати на питання, яке стоїть першим серед усіх FAQ (Frequently Asked Question) мистецької професії — «Яка освіта потрібна художнику?».
Чи можна отримати професійну мистецьку освіту в Україні? Чи потрібно вчитися закордоном? Чи вистачить навичок академічної освіти аби працювати з сучасним мистецтвом? І навіщо з ним взагалі працювати? Чи можна стати художником не закінчуючи академій? І найголовніше, як обернути бекграунд власної освіти на користь своєї роботи? Усі ці складні питання ми вирішили поставити двом художницям, які перетворили відповіді на них на шлях професійного розвитку.

Люся Іванова – художниця, народилася у місті Дніпропетровськ, закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж в майстерні Чернети Г.А., Національну Академію Образотворчого Мистецтва та Архітектури у Києві за спеціальністю «Станкова картина» та курс сучасного мистецтва при SVC за кураторства Лади Наконечної та Катерини Бадянової. Серед усіх медіумів сучасного мистецтва Люся залишилася вірною живопису і свідомо розвивається у ньому.

Марія Плотнікова — митець, арт-директор у мережевих рекламних агенціях, працює з перфомансами, інсталяціями та відео, її роботи відзначені Фестивалем молодих українських художникiв, ADC Europe, KIAF, Epica Awards та іншими світовими фестивалями. У 2015 році виграла стипендію, яка дозволила їй вступити на курс сучасного мистецтва до університету Oxford Brookes. Зараз живе та працює в Києвi. Завдяки художнім роботам Марії глядач може відчути крихкість і ніяковість людських стосунків; самопожертву як ціну приналежності, свободу і біль втрати, що лишає тебе наодинці.

Вхід вільний

Мистецький простір АКТ на Арт-заводі Платформа
Біломорська 1

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою