EN

Лєна Клочко в художній резиденції “Тонка Червона Лінія”

24 грудня о 15.00

Текст організаторів:

Тонка Червона Лінія повернулася до Бахмута з відкриттям великої експозиції та мистецькою резиденцією у підземних галереї заводу шампанських вин Artwinery!

Відкриття виставки у художній студії Лєни Клочко

Відвідувачі зможуть побачити картини відомих художників-вихідців зі сходу: Петра Антипа, Сергія Захарова, Лєни Клочко, Дениса Адушкіна, Романа Мініна, Алана Майера, Дмитра Коломойцева, Сані Джанта, Миколи Бірючинського, Антона Логова.

Експозиція розширилася новими роботами митців, їх вже презентували на виставках у Києві та в Брюгге (Бельгія). Виставка повернулася до Бахмута, щоб знову здивувати місцевого глядача. Також ви зможете долучитися до зустрічі із художниками онлайн.

Арт-резиденція “Неопечерний живопис”
Де і коли: Галереї заводу шампанських вин Artwinery (вул. Патріса Лумумби, 87)
25 грудня – з 15:00 до 17:00
26 грудня – з 12:00 до 15:00, відкриття – о 16:00
Вхід за реєстрацією –https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3U_wR7ZPBPA5d_6McNXlOgK1vZgEJgenV1dyX0BzWiNPqkA/viewform

При собі мати паспорт або інше посвідчення.

Митці протягом двох днів створюватимуть малюнки на стінах печер – гіпсових галерей заводу шампанських вин Artwinery. Це вільні від виробництва простори, тож долучитися до мистецької акції можуть усі охочі.

Художники будуть спілкуватися із глядачами так працівниками заводу, запрошеними гостями, створюючи святкову художню атмосферу, коли живопис дії перетворюється на перформанс. А можливо, на концерт чи діджей-сет. Разом спробуємо відтворити фантазійний магічний ритуал поклоніння природі. Або це стане сеансом доісторичного кінотеатру, як у давнину, коли наші пращури під тамтами при світлі факелів, що рухаються, малювали тут власні зображення.

Якщо ви хочете стати волонтером цієї арт-резиденції і зануритися у атмосферу неопечерного живопису разом із митцями, заповніть просту – https://ggle.io/4TRG

Вхід вільний.

Тонка Червона Лінія
Торгова, 6, ТЦ “Лілія”, 2-й поверх, Бахмут

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.