ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ  ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ   ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ8 червня 2022, вул. Кубійовича 38.

Текст організаторів:

8 червня 2022 р. у Львові можна  відвідати Львівську національну академію мистецтв. Ми покажемо актуальний зріз життя Академії в умовах військового стану та результат навчального процесу весняного семестру. На усіх кафедрах будуть представлені навчально-творчі роботи студентів в рамках літньої екзаменаційної сесії, адже попри всі перешкоди в ці нелегкі часи, ми продовжуємо працювати на благо нашої держави.

Передбачена окрема програма для абітурієнтів:

  • 10:00 – зустріч з представниками приймальної комісії ЛНАМ щодо Вступної кампанії 2022 у форматі питання/відповіді.
  • 11:30 – екскурсія академією, під час якої ви оглянете експозицію переглядів 1-3 курсів, відкриєте для себе творчість студентів різних кафедр, познайомитесь з викладачами, відвідаєте навчальні аудиторії і майстерні, Музей і Галерею ЛНАМ.

Із початком повномасштабного вторгнення львівська Академія як лідер мистецької освіти України працює в посиленому режимі: тут забезпечено роботу волонтерів (плетіння сіток, харчування, виготовлення протитанкових «їжаків» тощо), з 15 березня відновлено навчання за змішаною формою;: надано приміщення нашим колегам – Харківській державній академії дизайну і мистецтв та Харківській школі архітектури для забезпечення функціонування; понад 150 студентів з мистецьких ЗВО з Харкова та Києва поселено у гуртожиток ЛНАМ та  більшість із них прийнято в ЛНАМ на навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності; натомість понад 200 студентів ЛНАМ скеровано на навчання за обміном у мистецькі ЗВО Європи, з якими було підписано договори про співпрацю. Крім того у ЛНАМ щотижня відбуваються мистецькі події: творчі зустрічі, лекторії, конференції, виставки тощо. 

Запрошуємо! Перегляди можна буде вільно оглянути з 10:00 до 17:00.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.