Меню

Курт Кайндль в IZONE

19 листопада о 19.30

Текст організаторів:

Курт Кайндль проведе artist-talk і розповість про свою практику та, зокрема, про свій новий проєкт «Подорож нічиєю землею» — колишня залізна завіса у фото від від Любека /Німеччина/ до Трієста /Італія.

Географічно, фоторепортаж проходить колишнім внутрішньоєвропейським кордоном від Любека до Трієста:

Курт Кайндль підходить до колишнього залізної завіси з «обох сторін» — зі сходу та заходу — і закарбовує особливу атмосферу на художніх репортажних світлинах: він відвідує пейзаж, створений величезною нічийною землею, показує зміни в містах та селах, і перш за все фотографує людей, які до сих пір або тільки зараз живуть на цьому раніше непереборному кордоні.

Є зображення, які слідують за слідами прикордонних укріплень, документують руйнування сіл біля кордону та зображують прикордонний пейзаж як місце, яке ще не повернулося до «нормальності» навколишньої сільської місцевості.

Курт Кайндль народився у 1954 році в Гмундені, вивчав німецьку мову та комунікаційні науки (Доктор філософських наук) У Зальцбурзі. У 1981 став Співзасновником галереї Fotohof — galerie edition bibliothek archiv у Зальцбурзі. Видавець Edition Fotohof im Otto Müller Verlag. Був видавцем монографій і куратором монографічних виставок (Фріц Мачо, Харальд П. Леченперг, Інге Морат, Карл-Генріх Ваггерл, Стефан Крукенхаузер, Герті Дойч, Хайнц Сібулка, Вернер Шнелль і ін.).

Курт читає лекції з історії та теорії прес-фотографії в університетах Зальцбурга, Мюнхена, Бамберга та Університету штату Джорджія в Атланті, а також в різних університетах прикладних наук. Живе в Зальцбурзі, Австрія.

Спочатку його фотографічні художні роботи в основному містили опис історичних місць проживання та культурних прийомів, опублікованих у вигляді виставок та ілюстрованих книг: Innergebirg. Wege in die Tauern (1986, спільно з Гайнцом Цибулькою), Wurzmühle. Industrial Archaeology from the Upper Waldviertel (1994, текст Харальда Вайтцбауера), Abfischen (1997, текст Ханса Айкхорна).

З початку тисячоліття Курт провів численні поїздки до європейських меншин, а також дослідження умов життя маргіналізованих груп і емігрантів; крім того, наступні виставки та ілюстровані книги: Die unbekannten Europäer (2002, текст Карла-Маркуса Гаусса), Der Rand der Mitte (2006, текст Карла-Маркуса Гаусса), Reisen im Niemandsland (2009, текст Карла-Маркуса Гаусса і Клеменса Бергера ), Vom Leuchtturm sehe ich das Meer (2011, тексти різних авторів), також зробив внесок в ÖsterreichBilder (2017, текст Крістіане Кульман).

Вхід вільний.

IZONE
Набережно-Лугова, 8, 4-й поверх

бачите помилку, пишіть сюди