EN

«Культура on/off. Цифрові мости»

Текст організаторів:

«Культура on/off. Цифрові мости» –  це проєкт команди ГО «Територія» та «Respublica FEST» націлений на допомогу локальним представникам культури та туризму із віддалених районів Хмельницької області розкрити потенціал туристично привабливих місць краю за допомогою цифрових засобів.

Команда проєкту поїде разом з музикантами та культурними діячами у села та містечка, яких не торкнулась урбанізація і які зберегли унікальну культуру.

У межах проєкту відбудуться зйомки п’яти відеокліпів українських музикантів, які будуть записані у п’яти найцікавіших місцинах п’яти ОТГ, задіяних в проєкті (Самчики –  гурт «Tik Tu», Жванець – гурт «Zapaska», Бакота – гурт «GG ГуляйГород & Morphom», Чорний Острів – «BRAT», Антоніни – «adm:t»). Ці відеоролики одночасно будуть слугувати промоцією як музикантам, так і місцям, де відбуватимуться зйомки.

Також буде проведено низку майстер-класів для локальних представників культурної та туристичної галузі від партнера з популяризації (копірайтинг, фотографування та відеозапис, таргетування, охоплення, залучення ЦА, промоція у соціальних мережах та YouTube). У планах команди проєкту також є ревіталізація одного приміщення для культурних потреб громади села Гораївка (Бакота).

Головна ціль проєкту – навчити місцевих представників культури та туризму працювати у нових цифрових форматах, об’єднати сучасність та архаїку, розкрити унікальний культурний та туристичний потенціал віддалених сіл та малих містечок.

«Ми переконані, що від реалізації цього проєкту виграють усі: громади зможуть покращити туристичну привабливість, навчаться або ж вдосконалять навички промоції у соцмережах; митці, котрі знімуться у відеороликах теж матимуть додаткову промоцію та якісний відеоматеріал; люди, котрі будуть переглядати ці фото та відео зможуть краще пізнати Україну», – зазначив керівник проєкту та голова ГО «Територія» Андрій Зоін.

_______________________

Проєкт «Культура on/off. Цифрові мости» реалізується ГО «Територія» та Respublica FEST за підтримки Українського культурного фонду.

Лінк на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/cultureonoff/

Лін на сторінку в Інстаграм: @culture_on_off

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.