Меню

Корозія характеру в IZONE

12 вересня о 19.00

Текст організаторів:

Виставка Корозія характеру, під кураторством Катерини Філюк і Алессандри Тронконе, побудована на діалозі між італійськими та українськими художниками нового покоління та торкається проблематики праці як дзеркала для розуміння більш складної сучасної реальності. Водночас увага зосереджується на тому, наскільки визначальними для сучасних людей є наслідки гнучкості і прекаритету.

Надихаючись есе Річарда Сеннета Корозія характеру (перекладено італійською як L’uomo flessibile або ж Людина гнучка), кураторська концепція націлена на з’ясування того, як у сучасному світі концепція праці впливає на приватне життя з погляду особистісних відносин, вільного часу та існування людини в суспільстві.

Дійсно, в епоху «гнучкості» лінійний час і послідовний наратив перетворилися в непередбачувану фрагментацію «ґіґ-економіки» внаслідок пізнього розвитку капіталістичної системи, що призвело до постійних змін та мобільності.

Водночас з тим, що демонструє приклад IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, яка розташована на території діючого кораблебудівного заводу, усе ще є праця, яка передбачає рутину та фіксований графік роботи, залишаючи мало простору й часу для особистої свободи.

Ця традиційна форма праці зберігається паралельно з новою креативною економікою, що процвітає в IZONE. Тут, у відкритих просторах із видом на старі будівлі кораблебудівного заводу з вільним графіком роботи зайняті різні представники творчих спеціальностей.

Співіснування цих двох ідей праці лежить в основі виставки, яка передусім ставить під сумнів кордон між роботою та особистим життям і розглядає те, як вони впливають одне на одного в короткостроковій та довгостроковій перспективах.

Художники: Єгор Анцигін, Євгенія Бєлорусець, Джудітта Вендраме, Антоніо Делла Гуардіа, Микита Лиськов, Паоло Пателлі, Алексей Сай, Джуліо Сквілачотті, Дієго Чібеллі.

Розклад виставки:
13 вересня — 11 листопада 2019
без вихідних (10:00–20:00).

Вхід на виставку та на відкриття — вільний.

Креативна спільнота IZONE
Набережно-Лугова, 8, 2-й поверх

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою