EN RU

Конкурс для митців. Стамбул. Заявки до 15 серпня!

Конкурс для митців. Стамбул. Заявки до 15 серпня!

Заявки до 15 серпня

Текст організаторів:

Цього року очікується участь 10 художників, які будуть творити в центрі Стамбула. Проєкт завершиться виставкою в арт-просторі Акаретлера в районі Бешікта і Стамбула. Резиденція буде проходити з 11 по 24 листопада. Артисти з будь-якої країни світу запрошуються до участі, однак першорядним будуть абітурієнти з країн-партнерів (# Туреччина 🇹🇷 # Україна 🇺🇦 # Польща 🇵🇱).

Резиденція надає можливість художникам з різних краін працювати в одній студіі протяном двох тижнів, для обміну досвідом, міжкультурного діалогу та реалізації спільних арт-проектів. Результатом проєкту буде виставка робіт художників під керівництвом групи кураторів в галереі в центрі Стамбула.

У 2021 році Генеральне консульство Украіни в Стамбулі є партнером проєкту, що надає гарантовану участь трьох українських художників серед міжнародного складу учасників. Цього року ми також співпрацюємо з Польським Консульством в Стамбулі, та залучаємо двох польських художників до проєкту.

Open Call продовжиться до 15.08.2021. Учасників проєкту обиратиме комісія проєкту. В склад комісії входить співзасновниця та арт директорка проєкту Поліна Сьомочкіна, гостьова кураторка проєкту 2020 року Олена Граб а також засновник резиденції у віртуальній реальності quarantine residency Celyn Bricker (Великобританія/Китай). Фінальний відбір учасників буде проводитися кураторкою проєкту Бераль Мадрою та співкураторкою Сабіхою Куртулмуш.

Резиденція забезпечує:

— проживання

— харчування

— матеріали та постійним доступом до студії,

— мистецькі заходи

— виставка

— медіа підтримка

Резиденція не забезпечує

— переліт

— медичне страхування

— собисті витрати

Де — Стамбул. Бешікташ, Акаретлер

З додатковою інформацією про проєкт, термінами і умовами участі із заявкою можна ознайомитися тут: www.istanbulartistresidency.com

Дедлайн: 15 серпня 2021 року.

Відправляючи заявку на участь в проєкті уважно ознайомтеся з концепцією проєкту, щоб представити своє бачення в заявці.

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.