Меню

Конкурс текстів-есе «А4, кулькова ручка». Прийом заявок до 30 листопада!

11 жовтня об 11.00

Текст організаторів:

Карась Галерея оголошує конкурс текстів-есе, присвячений проекту «А4, кулькова ручка» з призовим фондом 9000 гривень!
До розгляду приймаються науково-популярні, мистецтвознавчі, аналітичні, дослідницькі, та художні тексти, що присвячені вивченню тільки проекту «А4, кулькова ручка».

Проект, що починався, як жартівливий експеримент наразі є однією з найбільших анталогій художньої думки, а отже потребує аналізу та переосмислення, видобування нових сенсів та вербалізації отриманого досвіду на науковому, філософському та літературному рівнях. Ми звертаємось до теоретиків, дослідників, письменників, журналістів, мистецтвознавців, критиків та есеістів із запрошенням пропустити через себе наш візуально-смислловий масив та відкрити для нас нові, ще не усвідомлені нами грані проекту “А4, кулькова ручка”.

УМОВИ УЧАСТІ

У дослідженні може брати участь будь-яка особа, що досягла на момент подачі на конкурс своєї роботи 18 років або отримала письмовий дозвіл своїх батьків.

Обсяг есе не має перевищувати 8000 знаків без пробілів та має обов’язково торкатися так чи інакше проекту “А4, кулькова ручка”.

Есеї приймається в електронному вигляді за адресою —
a4.ballpoint@gmail.com з текстом в темою: ЕСЕ НА КОНКУРС

Три найкращі роботи будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі:
I місце — 5000 грн.
II місце — 3000 грн.
III місце — 1000 грн.

Жюрі додатково нагороджуватиме преміями та заохочувальними призами за вдалі тексти.

Надаючи свої тексти, автор усвідомлює та погоджується, що Карась Галерея набуває право публікацій, друку, цитування в рамках проекту тих есе, які отримали премії та нагороди.

Результати конкурсу буде опубліковано разом з каталогом робіт 2018 року і будуть вважатись офіційною об’явою результатів конкурсу есеїв.

Журі конкурсу є закритою непублічною групою задля запобігання можливого тиску із сторони авторів.

Максимально повна інформація за всі роки існування проекту, щодо рисунків, фотографій експозицій, текстів та інших матеріалів проекту можна отримати у вільному доступі на сторінці — www.facebook.com/A4.ballpoint.

Прийом текстів триває щоденно без перерви на обід 24/7.
Остання дата подачі 30 листопада 2019 року включно.

бачите помилку, пишіть сюди