Меню

Конгрес культури «Перехід 1989» (Львів). Прийом заявок до кінця вересня!

Поділитися сторінкою

11 жовтня

Текст організаторів:

Конгрес культури «Перехід 1989».

Конгрес збере понад 200 учасників — представників сфери культури — і буде присвячений аналізу культурного досвіду України та Європи за останні 30 років і напрацюванню рекомендацій для культурної сфери України. Конгрес культури «Перехід 1989» міститиме дискусійну та мистецьку програми.

Про тематичні блоки Конгресу — МУРИ, МІРИ, НАМІРИ — у програмі. Серед запрошених спікерів — письменники, історики, культурологи, представники державних інституцій із України, Польщі, Естонії, Німеччини, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Канади, Ізраїля.

У мистецькій програмі: триєнале сучасного мистецтва «Український Зріз» (вперше в Україні), проект «Обабіч», концерт гурту «Жадан і Собаки».

Участь у Конгресі за попередньою реєстрацією, заповнити заявку поспішайте до кінця вересня! (тут лінк безпосередньо на гугл-форму; якщо із заповненням форми виникатимуть труднощі, просимо повідомити). Проїзд, проживання учасник/учасниця Конгресу оплачує власним коштом. Участь безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та вільний доступ на всі події Конгресу.

За новинами Конгресу стежте на фейсбук-сторінці Конгрес культури / Culture Congress та на сайті Конгресу.
Матеріали англійською: програма та реєстраційна форма.

Із додатковими питаннями звертайтесь culturecongress.lviv@gmail.com, або телефонуйте за номером 097 7887881 (Ірина Шутка, менеджерка з комунікації Конгресу Культури).

Кожен актор культурної сфери — носій унікального досвіду та знань! Ми віримо, що консолідація середовища — найдієвіший інструмент для творення змін.

Захід проходитиме по 13 жовтня.

бачите помилку, пишіть сюди