EN

КОМУНАЛЬНА КВАРТИРА


Борис і Тетяна Гриньови (Харків-Київ), Марія Ланько (Київ), Галина Глеба (Ужгород-Київ) в гостях у фотографа Романа Пятковки (Харків).

 

Роман Пятковка в сюжеті про:

00.04-01.00

Це те, що я хотів показати. Це серія «Комунальна квартира». Зараз ці картинки увійдуть до книги «Книга про смачну і здорову їжу і її вплив на сучасний секс». Я просто беру цю книгу і всі ілюстрації міняю на свої. Є книга хендмейдівська. Оригінал у валізі…

 У нас є «гаряча» валізка, якщо щось трапиться, там головні проекти. Абсолютно серйозно. У ній тільки документи і фотографії.

01.01-02.02

Я люблю цю серію, вона була великою розфарбованою, але ось ця серія не зафарбована. Інша продалася. Пофарбувати вдруге вже неможливо.

Різні дівчата. Це — Олена Захарова, зараз відомий архітектор в Києві. Дуже хороша модель. Вона була чудова модель. Я її відкрив. Був в журі. Тоді ще тільки починалися конкурси моделей, і вона була вся, як зараз називається, мажорна дівчинка.

02.08-02.18

Вона каже: «Я так хочу з Вами працювати! Я так багато про Вас чула». Я погодився, але тільки щоб всі мої умови виконувати бездоганно. Вона запитала, що потрібно зробити. Я їй сказав поголитися наголо.

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.