EN

«Київська картинна галерея» оновить айдентику до свого сторіччя

Головна зала Київської картинної галереї. Фото 1920-х рр.

Текст організаторів:

 

У листопаді 2022 року Національний музей «Київська картинна галерея» відзначить 100-річчя від дня свого заснування. У рамках підготовки до святкування у співпраці з Видавничим домом «Антиквар» заклад розпочав реалізацію проєкту «Київська картинна галерея. Оновлення».

Наразі пріоритетними напрямками роботи в межах проєкту є розробка нової візуальної комунікації та впровадження сучасних  музейних технологій.

Оновлена айдентика базуватиметься на збереженні музейної традиції із застосуванням модерних підходів. Проєкт передбачає оновлення музейного веб-сайту, який стане дієвим інструментом у популяризації колекції, анонсуванні подій, ознайомленні з результатами наукових досліджень. Будуть здійснені видання наукового каталогу «Іконопис XIII – поч. XX ст. та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво», музейного путівника, що відобразить   зміни, які відбулися в постійній експозиції та його колекції, а також книги  «Київські адреси Михайла Врубеля», присвяченій одному з найбільш плідних періодів творчості художника.

«Київська картинна галерея» — один із найстаріших музеїв Києва, діяльність якого ґрунтується на історичних традиціях. Водночас заклад динамічно розвивається, змінюється разом із суспільством та відповідає на нагальні виклики. Проєкт «Київська картинна галерея. Оновлення» сприятиме подальшому розвитку інституції  як широкопрофільного музейного закладу, який поєднує функції науково-методичного, виставково-експозиційного та інформаційно-культурного хабу та використовує сучасні інформаційні технології, спрямовані на максимальне задоволення потреб  відвідувачів.

Національний музей “Київська картинна галерея”
Терещенківська, 9

 

Проект здійснено за підтримки «Українського культурного фонду».

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.