EN

«Кімнати чорних островів» в галереї «Блок А»

До 17 жовтня

Текст організаторів:

Галерея «Блок А» презентує проєкт «Кімнати чорних островів». Графік NIHIL (Ігор Сєлємєнєв) протягом трьох днів у прямому ефірі перетворював галерейний простір на цілковитий витвір мистецтва.

Таким чином, галерея «Блок А» відкриває завісу процесу творення, який зазвичай прихований від сторонніх очей. Ідея проєкту належить кураторці Маріані Джулай.

Художник працював на стінах галереї, зашитих цупким папером, у техніці графіки, з елементами колажу та графіті. Автор використовував маркер, фасадну фарбу, пастель, наждак, флізелін, шпалери.

NIHIL зображує погляд на низку форм, персонажів, подій, що постійно розпадаються та безкінечний пошук «рідного дому». Цей «мурал» можна назвати одою самотності, в якій душа блукає кімнатами чорних островів у пошуках любові.

Будь-який фрагмент твору можна придбати – художник із радістю виріже його для вас простим канцелярським ножем, а потім, знову заклеїть папером видалений фрагмент та намалює на ньому нову графіку. Вартість витвору буде розраховуватися, виходячи з його площини. Але чим менший «шматочок», тим він буде дорожчий. Тобто твір буде постійно змінюватись, як змінюється все у житті, де немає константи. Придбані фрагменти можна буде побачити на фото, що будуть долучатись до експозиції.

Робочі дні: вів.- нед. з 12:00 до 19:00

Пн. вихідний. Вхід вільний.

Запис ефіру можна знайти на сторінці у Фейсбук (Block A Gallery). https://www.facebook.com/blockagallery

Проєкт триватиме до 17 жовтня.

Галерея Блок А
Бехтеревський провулок, 14А

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.