EN

КІБЕРАТАКА: ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО І АКТИВІЗМ

16-18 листопада КІБЕРАТАКА: ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО І АКТИВІЗМ відкриє двері простору віртуальної міжнародної конференції для дискусій, лекцій, воркшопів та VR-концертів в метавсесвіті.

Текст організаторів:
Технологічні інновації фундаментально змінюють естетику та шляхи презентації мистецтва, комунікації та формати дискурсу у всьому світі. Аудиторія та мистецтво, громадяни та наука взаємодіють все більш безпосередньо. Спільноти та дискурс формуються попри величезну географічну відстань. Не зважаючи на ізоляцію, зміни ідентичності та вимушену міграцію, знаходиться місце для важливих дебатів і мистецького життя і репрезентації.
Нинішні мінливі часи в з множинними кризами раптово роблять такі досягнення елементарним культурним прийомом. Культурні та мистецькі інституції й діячі знаходяться під постійною загрозою, проте з’являються нові форми, місця та спільноти для саморепрезентації, що власними меседжами суперечить або підсилює цифрову та інформаційну війну.

Конференція КІБЕРАТАКА: ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО І АКТИВІЗМ була запланована на лютий 2022 року. Ініційована Рікардою Сіонтос, директоркою платформи та фестивалю NORDWIND за ідейним натхненням FuturePerfect Studio, Нью-Йорк, і художником й куратором Денисом Семеновим.

Художня керівниця Рікарда Сіонтос коментує:

«Першопочатково фокус заходу був на цифровому мистецтві як новому авангарді. Різка зміна світової політичної кон’юнктури в лютому змусила переключитися на нову, набагато більш актуальну тему. З цього моменту акцент було змінено на активізм у цифровому світі та цифрове мистецтво як його інструмент. Активізм стає новим -ізмом, і, відкривши діалог зі своєю аудиторією, конференція КІБЕРАТАКА має за мету це підтвердити.»

КІБЕРАТАКА: ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО І АКТИВІЗМ описує нові наративи, які знаходять нові відповіді на існуючу економічну, кліматичну і політичну світову кризу й створюють інноваційні спільноти та альянси.

Конференція об’єднує митців, кураторів, науковців і продюсерів усієї земної кулі, щоб поділитися своїм сучасним підходом до креативності та пошуку творчої відповіді на актуальні проблеми сучасності.
Запланована презентація митсецьких проектів варіюється від роботизованих процесій активіста Чіко МакМертріса вздовж американо-мексиканського кордону до симуляцій Тео Тріантафіллідіса на основі штучного інтелекту та вистав LARP (Live Action Role Playing), які драматизують сценарії нової громадянської війни в Сполучених Штатах. Від інсталяцій змішаної реальності AES+F до захоплюючого концерту електронної музики з використанням живого міцелію, яким Тоска Теран звертається до екологічних відхилень і свідомості.

Понад 30 спікерів візьмуть участь у 8 панелях протягом 3 днів.

Коротко про теми КІБЕРАТАКИ:

  • Історії Авангарду та Сучасних Проривних Технологій
  • Втручання, Опір, Цифрове Мистецтво та Активізм
  • Цифрове Кочівництво та Віртуальне Продукування
  • Імплементація Ідентичностей та Активізм
  • Технологія Блокчейн і NFT: Новий Мистецький Ринок, його Історії, Омани та Можливості
  • Технологія Розширеної Реальності і Нові Напрямки Фізичного Перфомансу та Медіа
  • Мистецтво, Медіа та Соціальна Справедливість у Метавсесвіті

 

Більше інформації про подію: https://cyberattack.nordwind-festival.de/?lang=uk

 

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.