EN

KHARKIV PHOTO FORUM продовжує інформувати про події

KHARKIV PHOTO FORUM завершився, але команда продовжує роботу. 

 

Текст організаторів: 

Проведення KHARKIV PHOTO FORUM стало значущим кроком на шляху до реалізації стратегії підвищення уваги світової академічної спільноти та поціновувачів візуального мистецтва до феномену Харківської школи фотографії. Переглянути фрагменти виступів можна у записі прямої трансляції з Форуму на нашій сторінці фейсбук. Згодом опублікуємо виступи спікерів з субтитрами на нашому youtube-каналі.

Нагадуємо, що на нашому сайті http://kphf.com.ua/ ви можете відвідати 4 онлайн виставки.

Місто опівдні. 1976

 

В одній з яких Олег Мальований зібрав ті роботи, які він вважає ключовими у своїй фотографічній практиці. Представлене різноманіття повністю відображає особливе ставлення автора до кольору, його захоплення технічними експериментами, постійне дослідження феномену краси, що в його роботах підважує протистояння людини та навколишнього середовища. 

 

Сходи. 1973

 

Олег Мальований народився у 1945 році, у місці Рубцовськ (Алтайський край, РРФСР). З 1965 року брав участь більш ніж в ста міжнародних і вітчизняних виставках в Бельгії, Франції, Аргентині, Японії, Югославії, Польщі та інших країнах. В 1960-х–1970-х роках захоплювався різними видами маніпуляцій з фотографічним матеріалом — колажі, соляризації, ізогелії, еквіденсіти, тощо. В 1969 став членом харківського обласного фотоклубу при Будинку художньої самодіяльності профспілок. 

 

На березі. 1974

 

В 1970 отримав диплом інженера-металурга в Харківському політехнічному інституті (нині — Національний технічний університет «ХПІ»). В 1970-ті роки був одним з представників  групи «Время», що була організована на базі обласного фотоклубу.Працював в фотолабораторії Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського. В 1979 в його лабораторії сталась пожежа, що знищила велику частину ранніх робіт автора. З 1976 — почесний член Краківської фотоспілки, Краків, Польща. Завоював більше тридцяти золотих та срібних медалей та дипломів в міжнародних конкурсах. В 1989 отримав першу премію Kodak на Міжнародній виставці «Париж-Москва», що відбулась  в Центрі Жоржа Помпіду, Париж, Франція та Москва, Росія. В 2004 став лауреатом Муніципальної премії по фотографії . В 2012 — лауреат Першої премії по фотографії ім. Олексія Іваницького. Фотороботи Олега Мальованого придбані Музеєм образотворчих мистецтв ім. Пушкіна, (м. Москва, Росія), Zimmerly Museum, Nancy and Norton Dodge Collection, (New Jersey, USA), Харківський художній музей (Харків, Україна), а також знаходяться в приватних колекціях в Німеччині, Франції, Швеції, Канаді, США, Ізраїлі, Австралії.

Організатори Форуму: Колекція Гриньових та Ukrainian Club of Contemporary Art Collectors. Проєкт реалізується за підтримки Український культурний фонд

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.