EN

Кетрін Хадсон в IZONE

До 30 липня

Текст організаторів:

До 30 липня  Artist Talk та виставка Кетрін Хадсон (Великобританія), резиденткою фонду ІЗОЛЯЦІЯ в липні 2021 року!
Кетрін Хадсон — мисткиня з Англії, що використовує сторітелінг, як мистецьку практику та працює з друком, фільмами або текстами. Зараз майстриня пише книгу “Fragmented Memories of Kasha”, що описує роздуми про щастя.
«Щастя — це постійний стан змін. Я витратила останні кілька місяців на описання роздумів про минуле, що можуть змусити нас думати, що те що минуло і було «реальне життя». Цей роман переплітає цю подвійність мови, спогадів, роздумів. Його структура є лінійною, проте перекривається кожною з розповідей, взаємопов’язаних гобеленом запахів, голосів та вулиць Києва. Я зрозуміла, щоб справді вловити це почуття, атмосферу, мені потрібно створити відповідну візуальну роботу. Зображення можуть передавати багато слів, але не можуть передати мрії, емоції — це все більш тактильні субстанції, інформацію про які можна отримати за допомогою наочної допомоги».
Створена мисткинею колекція фотографій — це візуальний запис речей персонажів книги. Кетрін використовує знайдені артефакти, щоб створити капсулу часу де існують її персонажі. Предмети представлені так, як їх було б знайдено, залишено кимось невідомим.
Виставка та Artist Talk Кетрін Хадсон відбудеться в просторі IZONE! Також подія буде транслюватися онлайн на сторінці IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

Подія відбуватиметься англійською мовою!

Креативна спільнота IZONE
Набережно-Лугова, 12

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.