Меню

Кен Філліпс в IZONE

14 листопада о 19.30

Текст організаторів:

Кен Філліпс представить ключові концепції фундаментальних принципів фандрейзингу та лідерства, що детально викладені у його новій книзі «How You Can Make Our World Better». Книга вийде з друку у січні 2020.

Книга базується на 55-літньому досвіді праці Кена з НДО.

Досвід з українськими організаціями — це 35 успішних проєктів. Серед них: керування стратегічним плануванням для БФ СОС Дитячі Містечка Україна, ВБО «Даун Синдром», Української Асоціації Видавців Періодичної Преси, а також семінари з планування, фандрейзингу та лідерству для Магістерського курсу УКУ з некомерційного лідерства та управління, ІСАР «Єднання», БФ “Діти Чорнобиля”, Форуму НДО, Український форум благодійників та Інститут професійного фандрайзингу.

Книга «How You Can Make Our World Better» з чітким та простим підходом до лідерства та фандрейзингу допоможе НДО та громадським організаціям повністю виконати свою місію.

Базуючись на власному досвіді та конкретних прикладах, Кен розповість про короткострокові та довгострокові стратегії зміцнення профілю організації, а також можливості з фандрейзингу.

В дискусійній панелі братимуть участь:

Сергій Лукашов — директор СОС Дитячі Містечка Україна;

Оксана Саржевська-Кравченко — директорка фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.;

Наталія Бордун — директорка Інститут лідерства та управління УКУ.

Реєстрація: https://forms.gle/RwnBvxGqjYpGwbU6A

Контактна особа: oksana.sarzhevskaya@izolyatsia.org

Включено: два напої в обмін на пожертвування для перекладу книги Кена з англійської!

IZONE
Набережно-Лугова, 8, 4-й поверх, студія 2

бачите помилку, пишіть сюди