EN

Катерина Тихоненко запрошує. Завтра о 18.30


15 березня о 18:30 у межах Лабораторії сучасного мистецтва у Малій Галереї Мистецького Арсеналу відбудеться відкриття виставки «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х»

Текст організаторів:

Часто спонтанна та несвідома, несерйозна та іноді провокативна, але візуально приваблива неформальна художня сцена Ужгорода досі не досліджена та не описана історією мистецтва.

Арт-група Поптранс була створена у 1996 році в Ужгороді як спротив консервативному мистецькому осередку. Учасники групи бажали незалежного висловлювання, а тому у своїй практиці переосмислювали питання свободи творчості та масової культури. У роботах Поптрансу поєднуються естетика поп-арту, концептуальний підхід та іронічна рефлексія повсякденності пострадянського контексту Закарпаття.

У проекті будуть представлені колективні та індивідуальні практики основних учасників арт-групи — живопис, тексти, самвидави, відеодокументація виставок та перформансів, а також фотографії з архівів художників.

Учасники та учасниці: Вадим Харабарук, Robert Saller, Павло Ковач старший, Natasha Shevchenko, Andriy Stegura, Marsel Onisko та інші.

У вечір відкриття виставки dj сети зіграють:
19:00-20:30 – Ptakh
20:30-22:00 – Anna Khvyl

У межах проекту планується підготовка друкованого видання про неформальне мистецтво Ужгорода.

Виставка триватиме до 5 травня.

Графік роботи:
Вт-нд, 12:00-20:00

Вхід вільний

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.