EN

Катерина Радченко в Музеї сучасного мистецтва Одеси

 

 

 

26 травня о 12.00

Текст організаторів:

Директорка та засновниця міжнародного фестивалю Odesa Photo Days Катерина Радченко проведе екскурсію головною експозицією «Хто поруч з тобою?» у Музеї сучасного мистецтва Одеси.

Катерина розповість про процес створення виставки, процедуру проведення конкурсу та роботу журі. Про формування цьогорічної теми фестивалю та фокусу головної експозиції, а також про кожну з серій фотографій, яку ви побачите у залах музею.

Катерина Радченко
Кураторка, фотографка, дослідниця фотографії.
З 2015 року — директорка та засновниця міжнародного фестивалю Odesa Photo Days (www.thephotoday.org). З 2009 року керівниця Громадської організації “Мистецькі Мандри”.

Фотографії навчалась під час стипендій: Villa Arson (Ніцца, Франція), Gaude Polonia (Варшава, Польша)) та в Музеї Фотографії (Сан-Дієго, США). Учасниця Кураторської платформи в PinchukArtCenter, Київ

Кураторка виставок в Південній Кореї, Латвії, Франції, Швеції, Німеччині, Грузії, тощо.

Персональні виставки: Ташкентське бієнале сучасного мистецтва (Ташкент, Узбекистан), Одеське бієнале сучасного мистецтва (Одеса, Україна), Галерея У (Мінськ, Білорусь), Музей історії релігії (Львів, Україна), Центр сучасного мистецтва (Ханнінге, Швеція), Фестиваль ARTISTERIUM(Тбілісі, Грузія) та інше.

Вартість екскурсії — 100 гривень.

Тривалість — година

Увага! З огляду на епідеміологічну ситуацію в місті, екскурсії проводяться невеликими групами та при дотриманні соціальної дистанції і масочного режиму.

Щоб записатися на екскурсію, будь ласка, пройдіть реєстрацію:
https://forms.gle/QGVo8552GGk7Q3k2A

Музей сучасного мистецтва Одеси
Леонтовича, 5, Одеса

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.