Меню

Катерина Кудрявцева в «Мануфактура»

25 травня о 17.00

Текст організаторів:

Ввиставка живопису Катерини Кудрявцевої «Пелюстки».  Експозиція знайомить глядача із «квітковою лінією» у творчості художниці. Побачивши картини, глядач ніби відчуває тонкий та ніжний аромат квітучої краси. За допомогою пензля мисткиня наче зупиняє час та фіксує чарівну мить цвітіння. У кожному творі відчувається маленька особиста історія авторки.

«У своїх картинах прагну втілити живу красу квітів. Квітка для мене – це візія гармонії Всесвіту посеред бетону й скла, сповненого негативних і трагічних подій, хаосу навколишнього життя, перенасиченого інформацією віртуального простору. Краса живої квітки, як ковток чистої джерельної води, надає сили, натхнення та краплинку щастя.»

Географія квіткових мотивів охоплює відстань від Києва і до Китаю. Протягом 2010 – 2011 року художниця викладала образотворче мистецтво у коледжі м. Сучжоу (КНР).

Катерина Кудрявцева надає перевагу роботі з натурою. Вона визнає: процес створення живописного образу хоча і підпорядковується візуальним закономірностям, але не існує правил, як зробити його живим. Створюючи образ, мисткиня довіряє інтуїції.

Катерина Кудрявцева – випускниця Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ), член НСХУ, кандидат мистецтвознавства, призер численних Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, учасниця багатьох персональних виставок та колективних проектів, в тому числі у Польщі, Греції, Китаї та США. ЇЇ роботи зберігаються у фондах НАОМА, Дирекції художніх виставок країни НСХУ, приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Греції, США, Китаї.

Виставка триватиме по 26 липня

Вхід вільний
щоденно з 11.00 до 20.00

Арт-галерея «Мануфактура»
Обухівське шосе, 2

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою