Меню

Катерина Філюк в Мистецькому Арсеналі

15 грудня о 16.00

Текст організаторів:

«Я ніколи не могла уявити, що житиму за часів революції та війни у моїй країні. Здавалося такі важливі події належать історії, про них можна прочитати у книжках. Наразі нас відділяє 5 років від Революції Гідності, а війна на сході все ще триває. За часів, коли твориться історія, мені видається важливим подивитися на українську революцію через оптику сучасного мистецтва, спробувати осмислити власний досвід за допомогою метафор, узагальнень, паралелей з іншими протестними рухами в різних куточках світу. [Звичайно, український досвід унікальний, однак, він також вписаний в глобальний контекст та перегукується з низкою протестних рухів та революційних подій, які сколихнули світ в перші десятиліття двадцять першого століття]» – співкураторка виставки «Революціонуймо» Катерина Філюк.

У суботу, 15 грудня, о 16:00 запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «Революціонуймо», під час якої співкураторка виставки Катерина Філюк детальніше розкаже про мистецькі твори, що представлені на виставці та допоможе подивитись на досвід революцій у світі крізь призму мистецтва.

Вхід за квитком на виставку «Революціонуймо».
__________________________________________________
Виставка сучасного мистецтва «Революціонуймо» – це міжнародний проект-дослідження, в якому понад 30 сучасних митців та мистецьких груп із 15 країн мовою інсталяції, живопису, мультимедій, перформансу, відео та фото документацій, говорять про події революцій, аналізують їх як суспільне явище й досліджують роль митця і музею в осмисленні історичних моментів. Особистий, критичний і ретроспективний погляд фокусується на особливій історичній події – Революції Гідності в Україні, яка стала унікальним досвідом українців, коли в перші десятиріччя 21 століття хвиля протестних рухів та революцій прокотилася світом, сигналізуючи про те, що наявний суспільний устрій переживає кризу й світ потребує змін.

У Мистецькому арсеналі виставка «Революціонуймо» триває до 27 січня 2019 року.

Кураторки проекту:
Катерина Філюк, Україна
Натанія ван Дайк, Нідерланди

Організатори проекту: Мистецький Арсенал, Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum, A Tale of a Tub (Нідерланди).
Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Вартість квитків:
Повний 80 гривень
Пільговий 40 гривень
Сімейний 160 гривень
Спеціальна пропозиція (квиток для двох) 120 гривень

Вхід безкоштовний (*за умови наявності дійсного посвідчення):
• дітям до 12 років
• *особам з інвалідністю 1-2 групи
• *учасникам та ветеранам АТО
• *працівникам музеїв
• * членам спілки художників
• власникам членської картки CIMAM (CIMAM membership card holders)
• власникам індивідуальної чи корпоративної карток «Клубу друзів Арсеналу».

Мистецький Арсенал

Лаврська, 10-12

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою