EN

Карантинна Рада: “Ціна Мистецтва” або “Як Вкрасти Мільйон”

Текст організаторів:

Після першого засідання “Карантинна Рада: Страх та Відраза в Академії” пройшло чотири місяці.

За цей час ГО Grand Narrative Institute зазнала різкої критики з боку ректорату НАОМа, який звинувачував представників ГО в “брутальному наклепі”.

Але як виявилось, слова наших спікерів були не безпідставні. А їх виступи корисні для суспільства, тому, що висвітлення проблем призвело до подальших процесів. Бо немає нічого таємного, щоб не стало явним.

Як ми вже знаємо спочатку відбувся скандал з історією про сексуальні домагання в стінах Академії, яку розповіла колишня студентка, а наразі відома мисткиня Алевтина Кахідзе. Потім була заарештована бухгалтерка НАОМа, яку звинувачують в крадіжці 1,6 мільйона гривень. Наступним був скандал з хабарями за вступ до Академії. І дивлячись на все, це ще не кінець історії.

По численним побажанням громади ми проводимо продовження “Карантинна Рада: Страх та Відраза в Академії” – “Карантинна Рада: Ціна Мистецтва або Як Вкрасти Мільйон”.

А це позначає що в нас знов є шанс не тільки дізнатись про нові таємниці НАОМа і наблизитись до розгадки старих. Чим насправді є грандіозний проєкт “Академія”: масштабним мистецьким хепенінгом чи прикриттям для організованої кримінальної діяльності?
Дізнаємось про разом на “Карантинна Рада: Ціна Мистецтва або Як Вкрасти Мільйон”.

Засідання відбудеться в Zoom 8 серпня о 18:00
Для участі вам потрібно завантажити безкоштовний додаток https://zoom.us/
Посилання на сессію буде надано тут, в події, 8 серпня о 17:30

Якщо ви бажаєте стати спікером події, напишть повідомлення на сторінку Grand Narrative Institute

Подія відбувається за підтримкою ГО Grand Narrative Institute

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.