Меню

Карантинна Рада: «Ціна Мистецтва» або «Як Вкрасти Мільйон»

Текст організаторів:

Після першого засідання «Карантинна Рада: Страх та Відраза в Академії» пройшло чотири місяці.

За цей час ГО Grand Narrative Institute зазнала різкої критики з боку ректорату НАОМа, який звинувачував представників ГО в «брутальному наклепі».

Але як виявилось, слова наших спікерів були не безпідставні. А їх виступи корисні для суспільства, тому, що висвітлення проблем призвело до подальших процесів. Бо немає нічого таємного, щоб не стало явним.

Як ми вже знаємо спочатку відбувся скандал з історією про сексуальні домагання в стінах Академії, яку розповіла колишня студентка, а наразі відома мисткиня Алевтина Кахідзе. Потім була заарештована бухгалтерка НАОМа, яку звинувачують в крадіжці 1,6 мільйона гривень. Наступним був скандал з хабарями за вступ до Академії. І дивлячись на все, це ще не кінець історії.

По численним побажанням громади ми проводимо продовження «Карантинна Рада: Страх та Відраза в Академії» — «Карантинна Рада: Ціна Мистецтва або Як Вкрасти Мільйон».

А це позначає що в нас знов є шанс не тільки дізнатись про нові таємниці НАОМа і наблизитись до розгадки старих. Чим насправді є грандіозний проєкт «Академія»: масштабним мистецьким хепенінгом чи прикриттям для організованої кримінальної діяльності?
Дізнаємось про разом на «Карантинна Рада: Ціна Мистецтва або Як Вкрасти Мільйон».

Засідання відбудеться в Zoom 8 серпня о 18:00
Для участі вам потрібно завантажити безкоштовний додаток https://zoom.us/
Посилання на сессію буде надано тут, в події, 8 серпня о 17:30

Якщо ви бажаєте стати спікером події, напишть повідомлення на сторінку Grand Narrative Institute

Подія відбувається за підтримкою ГО Grand Narrative Institute

бачите помилку, пишіть сюди