Меню

Іра Озаринська у «Галереї ХХІ» (Вінниця)

26 березня о 17.00

Текст організаторів:

Мистецький проект «RE:ВІЗІЯ 2019».

Проект проводиться у Вінниці з 2011 р., девятий рік поспіль. За час існування, в ньому брали участь відомі митці з України та закордону, такі як Віктор Сидоренко, Влодко Кауфман, Оксана Чепелик, Гліб Вишеславський, «Відкрита група», Інга Раубайте (Литва), що декларує високий рівень представленого контенту.

Проект є мультидисциплінарним, тому складається з різних фахових напрямків культури та мистецтва, але головною завжди залишається експозиційна частина з головною умовою: показати те, що не мав шансу побачити глядач в м. Вінниця.

Цього року розпочинається проект відкриттям персонального візуального проекту художниці Іри Озаринської (Ozi) (Одеса-Венеція) під назвою «БАЗАР.РИНОК.МАЙДАН».

Художниця представляє формат «виставка-скетч-роздуми» з формулою: продавець-товар-покупець та є частиною процессу роботи над ним (work in progress).  Авторка вважає за краще іноді виставляти свої проекти на якомусь етапі його створення. Глядачі допомагають розвивати ідею далі або залишити її.

Це прямий, реальний діалог: пропозиція теми, слів і фраз в графічних зображеннях.

Комунікація з глядачем може відбуватися як в реальному житті, так і в інтернеті: постачальник-послуга-споживач, виконавець-замовлення (товар)–замовник..

Організатори проекту: Департамент культуриВінницькоїміської ради, ГО «Лабораторіяактуальноїтворчості», ГО «Культурна стратегія — ХХІ», ГО «Креативнийпростір», регіональний Центр сучасногомистецтва «Арт-Шик».

«Галерея ХХІ»
Архітектора Артинова, 12А, Вінниця

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою