EN RU

«Intaglio 2021» у ЦСМ «Білий Світ»

"Intaglio 2021" у ЦСМ "Білий Світ"

4 вересня об 11.00

Текст організаторів:

Друга Міжнародна Трієнале графіки «Intaglio 2021» та презентація каталогу. Виставка триватиме до 24 вересня і буде містити принти 170 видатних графіків з 40 країн світу. У день вернісажу будуть оголошені переможці конкурсу, що отримають грошові винагороди, медалі за срібла та інші відзнаки.
Через три роки після заснування першої в Україні Міжнародної Трієнале малих форм друкованої графіки ЦСМ «Білий Світ» з великим задоволенням презентує її продовження. Цей конкурс присвячений дослідженню безлічі технік глибокого друку, об’єднаних спільною назвою «Інталіо»; за свідченням істориків, колись вони з’явились завдяки розвитку ювелірної справи і витонченого гравіювання на дорогоцінностях. Сьогодні ж ми можемо спостерігати зростання інтересу та новий розквіт технік інталіо, зокрема зумовлених можливістю поєднання старовинних прийомів з інноваційними технологіями.
◾️ Урочисте нагородження переможців розпочнеться о 17:00
◾️ Експозиція триватиме до 24 вересня
◾️ Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний
⚜ Офіційна сторінка Трієнале – https://www.facebook.com/intaglio.triennial
Цьогоріч міжнародна Трієнале відбулася за принципом відкритого конкурсу – подати свої роботи на розгляд могли усі митці з будь-якого куточку світу. За результатами відбору оргкомітет Трієнале «Intaglio 2021» отримав потужну, різноманітну і новітню збірку зі 170 естампів, яку з задоволенням продемонструє цього вересня на однойменній виставці. На відкритті виставки у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться урочисте оголошення переможців, що отримають грошові винагороди, почесні медалі та спеціальні відзнаки «Срібна Корба». Засновники конкурсу також презентують каталог «Intaglio 2021».
Серед українських митців, чиї роботи побачить публіка, – Роман Романишин, Олег Денисенко, Оксана Стратійчук, Микола Журавель, Костянтин Калинович, Олеся Джураєва, Владислав Єрко, Анна Ходькова, Крістіна Ярош тощо. Список зарубіжних майстрів ще більший; зокрема, це Кароль Фелікс, Лев Алімов, Дебора Чепман, Сабіне Делау, Павел Делекта, Масаакі Сугіта, та безліч інших. Географія Другої Трієнале – ще ширша, ніж минулого разу – она охоплює 40 країн від Австралії до Швеції, від Чилі до Тайланду. Цього року до складу учасників приєдналися чимало митців з Азії, збагативши зміст колекції новими темами та образотворчими прийомами.

ЦСМ «Білий Світ»
Пушкінська, 21А

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.