EN

ІНСТРУКЦІЯ. ВІДКРИВАЄМО КОНСЕРВИ ЗСЕРЕДИНИ


Tremors Dance Company у Dymchuk Gallery (Київ).

Текст організаторів:

Dymchuk Gallery представляє танцювальний перформанс «Інструкція. Відкриваємо консерви зсередини» білоруського колективу Tremors Dance Company.

У своєму перформансі артисти досліджують тему взаємин між трьома людьми, що застрягли між «вчора» і «завтра» в просторі, згорнутому в одну точку. У них є стос дерев`яних плит, дві ковдри на трьох і один матрац.
Перформери намагаються розкрити тему «мрії» як чогось відчутного, але запрограмованого в невизначеному майбутньому. А також тему перфекціонізму, коли людина консервує свою мрію, не дозволяючи собі відчути мінливість та неідеальність оточення. Не дозволяючи собі змінитись, вона сама консервується моментом.
Одним з основних образів перформансу є «зозуля», до якої звертаються у фольклорі, аби дізнатися, скільки залишилося жити. Що як вона запропонує тобі сто років на шляху до мрії? Сто років законсервованого тебе на шляху до уявного ідеалу.
Образ блискавки/мрії в перформансі створений під впливом робіт Вітгенштейна, Мамардашвілі та Бібіхіна.

TREMORS Dance Company (Мінськ, Білорусь) – це група перформерів і танц-художників, які досліджують мову тіла, форми руху і внутрішній стан в contemporary dance і performance art.

Постановка і перформери: Володимир Слижик, Іван Слижик, Дар`я Тарасова.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.