EN

“Інституалізація” в галереї “Imagine Point”

3 лютого об 11.20

Текст організаторів:

“Інституалізація”
Галерея Imagine Point відкриває новий великий експозиційний простір колективним художнім проєктом митців з майстерень Київського інституту автоматики.
Назва виставки, попри свою складність у звучанні, апелює до доволі простих й природних речей. З одного боку вона окреслює процес розвитку й розширення галереї, її інтенцію перерости з виставкового простору у мистецьку інституцію, яка б могла здійснювати ґрунтовний вплив на розвиток сучасної культури в Україні. З іншого боку, назва натякає на спробу молодих митців, які стихійно об’єднались довкола майстерень у Київському інституті автоматики, вписати себе у дискурс сучасного українського мистецтва.
Київський інститут автоматики, який розташований в будівлі 1950-х років на вул. Нагірний, 22, за досить короткий проміжок часу перетворився на самоорганізований мистецький простір. Протягом останніх двох років в ньому відбулося чимало подій та колаборацій. Зараз в майстернях інституту працює понад 50 художників з різних регіонів України.
Інституалізація — це в першу чергу процес (становлення, утвердження, легітимізації, визнання). У кожного свій шлях до цього. Зрештою, ця виставка є хорошою нагодою подумати про те, що саме перетворює простір в мистецьку інституцію, а молодих авторів у визнаних метрів?
У проекті беруть участь:
Олександр Богомаз
Юрій Болса
Ольга Заремба
Сергій Кондратюк
Максим Мазур
Андрій Підлісний
Владислав Рябоштан
Олена Штепура
Elis •luna•
Molly Route
Imagine point — галерея сучасного мистецтва та культурний центр в Голосіївському районі Києва, заснована в 2020 році. Діяльність арт-простору сконцентрована на парних та групових виставкових проектах, підтримці українських митців, та формуванні колекції сучасного мистецтва.
Виставка триватиме до 26 лютого.
Графік роботи: з вівторка по суботу, з 12.00 до 19.00, вихідні: неділя, понеділок

велика зала: вхід з фронту вулиці,
мала зала: вхід з двору

Галерея “Imagine Point”
Голосіївський проспект, 86/1

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.