EN

Інсталяція Олексія Золотарьова на даху ревіталізованої книжкової фабрики

З 18 серпня до 20 вересня на даху робочого простору Kooperativ відбудеться виставка Олексія Золотарьова «Роза вітрів. Документ».  Вона присвячена темі декомунізації та зв’язку з минулим.  Подію курує Port.agency в рамках річної артпрограми з Kooperativ. 

Текст організаторів:

«Роза вітрів. Документ» –– це роздуми автора на тему монументальної скульптури,  пам’ятників минулого та їхньої взаємодії з містом сьогодні. Ця тема є однією з найбільш дискусійних і гострих у культурному середовищі України і вже тривалий час цікавить Олексія Золотарьова.

Монумент є фіксацією певної епохи та її цінностей, а, відповідно, розкриває як систему сучасних етичних та естетичних орієнтирів, так і форму відносин із минулим. 


Олексій Золотарьов –  український митець, який був учасником резиденції Yorkshire Sculpture Park в Англії, а також став переможцем Kyiv Sculpture Project. Він є автором робіт «Рух Супрематизму» та «Груша» у міському просторі Києва.

 

«Проєкт не випадково буде представлений на даху, –– каже кураторка річної артпрограми Катя Тейлор. –– Відкритий простір дозволяє відчути зв’язок з архітектурою і геометрією міста. Через деконструкцію скульптури “Батьківщина-Мати”, якій присвячено проєкт, скульптура Золотарьова вступає в діалог з монументами минулого. Автор пропонує нам замислитися про те, як трансформуються з часом місто і монументальні практики».

Виставку можна відвідати з 18 серпня до 20 вересня щодня з 10:00 до 18:00.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.
Адреса: вул. Січових Стрільців 23А, дах

 

Це друга подія в рамках річної артпрограми від Port.agency та Kooperativ. Мета партнерства: дати українському мистецтву новий майданчик для взаємодії з глядачем, а також сприяти взаємодії бізнесу, мистецтва та технологій.

До кінця літа також діє виставка «Сто днів самотності», присвячена ізоляції та світовідчуттю українських художників під час пандемії. Відвідати її можна щоп’ятниці та щовихідних за попередньою реєстрацією

Подія у Facebook

Фотоматеріали для використання 

Інформаційна довідка

Пресреліз написаний на основі кураторської концепції Наталії Маценко.

Port.agency – агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, направлена на розвиток культурного й художнього середовища в Україні та за її межами. У портфоліо локальні й міжнародні проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.

Kooperativ – робочий простір та творча майстерня, місце подій та  знайомств, середовище взаємодії бізнесу, мистецтва та технологій. Проєкт заснували Андрій Федорів та Василь Гроголь. Простір розташований у приміщенні ревіталізованого книжкового заводу “Жовтень” за адресою вул. Січових Стрільців 23А.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.