EN RU

ІНША ІСТОРІЯ. ЗАВЕРШЕННЯ

Відео-нарис Сергія Стефана та Романа Любого до виставки «Інша історія: мистецтво Києва од відлиги до перебудови», яка експонувалася в НХМУ (Київ).

Матеріал надано «Аукціонним домом «Дукат».

Кураторський текст:

Промайнув останній день виставки «Інша історія: мистецтво Києва од відлиги до перебудови». Для нас, як для ініціаторів, цей проект не лише став важливим кроком на шляху вивчення маловідомих сторінок післявоєнного мистецтва Києва, але й приніс колосальний досвід спілкування з учасниками та дослідниками тогочасного художнього процесу.

Особливу подяку колектив «Дукату» висловлює натхненому мистецтвознавцю ― нашому куратору Галині Яківні Скляренко, завдяки якій виставка виявилася такою змістовною та багатогранною. Наша співпраця була надзвичайно плідною та цікавою, ― і в результаті нам є, чим пишатися.
Дякуємо всім, хто долучився до втілення нашого проекту, а саме: «Національний Художній музей України», «Музей історії Києва», «Музей сучасного мистецтва України», «Музей Шістдесятництва», «Музей театрального, музичного та кіномистецтва України», «Дирекції виставок національної спілки художників України», Арт-центру «Я галерея», художникам і колекціонерам, чиї роботи було представлено в експозиції.
Цей проект уже в минулому, але ми з вами можемо й надалі переглядати не тільки каталог «Інша історія: мистецтво Києва од відлиги до перебудови», а й цікавий відеонарис, створений нашими добрими друзями Сергієм Стефаном та Романом Любій.

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.