EN

ІНША ІСТОРІЯ. ЗАВЕРШЕННЯ

Відео-нарис Сергія Стефана та Романа Любого до виставки «Інша історія: мистецтво Києва од відлиги до перебудови», яка експонувалася в НХМУ (Київ).

Матеріал надано “Аукціонним домом “Дукат”.

Кураторський текст:

Промайнув останній день виставки «Інша історія: мистецтво Києва од відлиги до перебудови». Для нас, як для ініціаторів, цей проект не лише став важливим кроком на шляху вивчення маловідомих сторінок післявоєнного мистецтва Києва, але й приніс колосальний досвід спілкування з учасниками та дослідниками тогочасного художнього процесу.

Особливу подяку колектив «Дукату» висловлює натхненому мистецтвознавцю ― нашому куратору Галині Яківні Скляренко, завдяки якій виставка виявилася такою змістовною та багатогранною. Наша співпраця була надзвичайно плідною та цікавою, ― і в результаті нам є, чим пишатися.
Дякуємо всім, хто долучився до втілення нашого проекту, а саме: “Національний Художній музей України”, “Музей історії Києва”, “Музей сучасного мистецтва України”, “Музей Шістдесятництва”, “Музей театрального, музичного та кіномистецтва України”, “Дирекції виставок національної спілки художників України”, Арт-центру “Я галерея”, художникам і колекціонерам, чиї роботи було представлено в експозиції.
Цей проект уже в минулому, але ми з вами можемо й надалі переглядати не тільки каталог «Інша історія: мистецтво Києва од відлиги до перебудови», а й цікавий відеонарис, створений нашими добрими друзями Сергієм Стефаном та Романом Любій.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.