Меню

ІГРИ ГОЛИХ

Борис і Тетяна Гриньови (Харків-Київ),  Марія Ланько (Київ), Галина Глеба (Ужгород-Київ) в гостях у фотографа Романа Пятковки (Харків).

 

Роман Пятковка в сюжеті про:

00.05-00.47 

Це «Ігри голих» — відома серія. Вона увійшла в книжку Павла Гудімова «Проекція на тіло». Серія  колосальна, я просто вибірку для колекціонерів роблю. По конвертах потім розкладемо. Ми намагаємося систематизувати роботи, бо вже неможливо, все повинно бути в кожному пакетику підписано. Це — фотографії з першотравневої демонстрації. 

01.03-01.51 

Одну з цих фотографії в Фінляндії вперше надрукували, і мене викликали в КДБ, але вже почалася Перебудова, слава Богу. Памперсів тоді не було, але я з задоволенням ними б скористався. Тоді було дуже страшно. 

Коли в мене був міський пейзаж або просто природа, вони говорили: «як красиво!», як тільки оголене тіло, відразу виникало напружене мовчання. Потім без тіла знов — «як красиво!». 

(щодо фото, яке впало)

Якщо падає картинка, значить буде продана. Це — стовідсоткова прикмета. Я іноді спеціально ліктем штовхаю, щоб перевірити це. 

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди