Меню

ХАЙТЕКСТИЛЬ


Виставка  Анастасії Подерв`янської (Київ), що експонувалася  в «Музеї історії міста Києва» в травні-червні 2018 року.

Текст організаторів:  

 

Анастасія Подерв`янська народилась у 1978 році в Києві у талановитій родині. Її батько Лесь Подерв`янський — відомий український художник, автор сатиричних п’єс, а мати Світлана Лопухова – живописець. Навчалась Анастасія в Республіканській художній школі ім. Т. Г. Шевченка, потім закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. З 2002 року є членом Національної спілки художників України.
Автор працює на стику несумісних, на перший погляд, естетичних концепцій: як-то національне українське народне мистецтво та сучасний космополітичний урбанізм.
Виставка «ХАЙТЕКСТИЛЬ» — це поєднання чотирьох серій робіт: «КАНТРІ- ХОРОР», «ПРИГОДИ У МІСТІ», «NEW ICON» та «ПАЛЬТОПОРТРЕТ».
«КАНТРІ- ХОРОР» — роботи виконані у змішаній техніці, в яких втілилися давні українські легенди, вірування та біблійні сюжети. Ця серія створена за мотивами книги Георгія Булашева «Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях», що була видана у 1909 році;
Серія робіт «ПРИГОДИ У МІСТІ» вміщує в себе текстиль, ручну вишивку, принти, аплікації. Це серія міських пейзажів;
«NEW ICON» – це твори мистецтва, в яких автор по-сучасному переосмислює канонічні образи іконописних сюжетів, пропускаючи їх через призму власних почуттів та емоцій;
«ПАЛЬТОПОРТРЕТ» – серія пальто, дизайн яких був розроблений спільно з дизайнером Лілією Братусь. Оздоблені ручною вишивкою пальто можна носити на собі, а можна повісити на стіну та дивитися на нього. Доповнюватимуть експозицію авторські перуки.
Анастасія Подерв`янська є постійною учасницею всеукраїнських та міжнародних виставок та пленерів. Її роботи зберігаються у Музеї сучасного мистецтва України, «Eurolab», а також у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Македонії, США.
Також на відкритті виставки відбудеться перфоманс — показ моделей серії «ПАЛЬТОПОРТРЕТ» під музику інді-рок гурту HeartBlanch.

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для свободного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди
Матеріали за темою
ГАДЮКА 12 ГОЛІВ