Меню

GUMA та ENT у Shcherbenko Art Centre

19 квітня о 19.00

Текст організаторів:

Навпіл – спільний проект GUMA та ENT. Ви зможете спостерігати за створенням цільного вібруючого звукового об’єкту, який має утворитись з двох автономних просторів, розділених стіною. Електронні та акустичні звучання будуть змішуватися та протиставлятися одне одному. У цьому процесі розпочнеться складна конкурентна гра, що породжує швидкоплинні звукові тіла, які постійно мутують.
Вхід вільний!

Ensemble Nostri Temporis (ENT) — український колектив, який спеціалізується на виконанні сучасної класичної музики. Ансамбль створений у 2007 році в Києві композитором і гобоїстом Максимом Коломійцем та композитором і піаністом Олексієм Шмураком. Ансамбль розпочав свою діяльність з презентації київській публіці антології музичного авангарду і модернізму, а також монографічних концертів класиків XX сторіччя Джачінто Шелсі і Бернда Алоїса Циммерманна. Так вони взяли курс на пропагування творчого доробку найяскравіших сучасних композиторів різних поколінь.

З 2010 року керівник ENT – композитор та музичний менеджер Богдан Сегін. Відтоді ансамбль стає постійним учасником всіх найголовніших фестивалів нової музики в Україні, регулярно реалізовує різноманітні власні творчі проекти та активно починає гастролювати за кордоном.

Ансамбль брав участь у таких зарубіжних та вітчизняних фестивалях, як Darmstädter Ferienkurse (Німеччина), Warsaw Autumn (Польща), Poznanska Wiosna Muzyczna, aXes (Польща), Other space (Росія, 2009), Gogolfest (Київ), Contrasts (Львів) та інш.

У 2012 ENT став ініціатором та організатором проведення Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE, які з того часу відбуваються в Україні щорічно.

У березні 2013 ансамбль став співорганізатором та активним учасником Української бієнале нової музики.

Дискографія ENT складається з аудіо-диску “LIVE”, до якого увійшли кращі концертні записи з проектів 2011-2012 рр., спільного диску з Neo Quartet (Гданськ) Dialogue Without Borders, що був записаний у 2016 р. і складався з музики українських та польських композиторів, а також аудіокниги “Тарас Прохасько і Сергій Жадан читають вірші Чеслава Мілоша”, музику до якої створили Олексій Шмурак, Богдан Сегін і Максим Коломієць.

ENT відкритий до співпраці з представниками інших сфер мистецтва і мистецькими організаціями, ініціює site-specific та кросдисциплінарні проекти, поєднуючи нову класичну музику із візуальним мистецтвом, поезією, театром та кіно. До таких проектів зокрема можна віднести спільний проект з фондом Ізоляція “ ZvukoIzolyatsia ” та “ZvukoIzolyatsia — II: outside”, спільні виступи з Юрієм Андруховичем та Сергієм Жаданом в рамках фестивалю Porto Franko та проекту Транзит.

GUMA – український електроакустичний дует двох композиторок Тетяни Хорошун та Яни Шлябанської.
GUMA брала участь у міжнародних фестивалях (Free Fest, Простір Танцю), співпрацювала з композитором Ніколаєм Хрустом, створила лайв-сети до танцювального перформансу Ярослава Кайнара «Анігіляція» та до вистави-перформансу PostPlayТеатру «Трава пробиває землю».

Використовуючи записані власноруч звуки, їх обробку, синтез та генерацію в реальному часі, дует створює гнучку і тривку аудіоматерію, в якій завжди є місце для рельєфного звукового жесту. Шум, шерех, відгомін, гуркіт, скрип, хрускіт, виляск… Знаходячи нові контексти, підкреслюючи значимість і багатозначність звуку, GUMA кличе слідувати за нею незримими стежками власної слухової уяви.

Shcherbenko Art Centre
Михайлівська, 22В

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою