Меню

“Good life” в художній галереї «Митець»

12 липня о 17.00

Текст організаторів:

Проект-взаємодія “Good life”

Актуальні мистецькі практики у просторі Художня галерея «Митець»/ Art gallery «Mytets»: живопис, скульптура, інсталяція, перформанс. В проекті приймають участь 22 митця, творчість яких є віддзеркаленням сучасного арт життя столиці. “Good life” у мистецтві і як прояв самого життя!

Куратори проекту: Ірина Ворона, Павло Балтазюк

Список учасників:
Анастасія Авула
Анна Бітаєва
Антон Тарасюк
Артем Стрембицький
Астіан Рей
Валентин Чорний
Валерія Тарасенко
Даша Дзюба
Ельміра Шемседінова
Євген Коршунов
Ірина Ворона
Ксенія Дацюк
Марія Бондаренко
Марія Рахімова
Нікіта Цой
Павло Балтазюк
Поліна Щербина
Сергій Любинецький
Тетяна Корнєєва
Захар Шевчук
Альонка Штепурка
Ярослав Білик

“Good life” — природа кожного моменту буття, що наповнене відчуттями насолоди спостереження і дивування. Митець, як віддзеркалення усіх цих процесів, провідник через свій твір до глядача. Емоційно-позитивне бачення світу у кольорі і формі. Так само як не має двох однакових людей, так само і мистецтво, у кожного різне і тим самим унікальне. Форма-колір, світло-життя.

Життя є волею до пізнання, в кожній людині закладене прагнення до задоволення і самоствердження. Воля усвідомлюється інтуїтивно на рівні глибинної інтерпретації істини, життя — це відображення волі. Потік енергії, існування кожної особистості втілюється у невпинному арт русі. В самій ідеї проекту закладені поняття ядра людської свідомості, унікальності стилю, нові і нові емоції, що знаходять вихід у творчості. Кожен автор прагне осягнути світ безпосередньо і цим самим подолати обмеженість традиційного способу вираження дійсності. Індивідуальна філософія говорить мовою свідомості, інтенсивністю та глибиною переживання.

“Good life” — це перш за все внутрішнє осяяння, відчуття своєї душі, розшифрування смислів, віра у все прекрасне, що є у цьому світі. Ціль проекту у встановленні живої комунікації, щоб мати можливість висловитись і бути почутим.

Виставка проходитиме по 20 липня

Вхід вільний

Художня галерея «Митець»
Велика Васильківська, 12

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою