EN

 «Гогіт 2» Марти Лучинець

До 6 червня 2023 року у  галереї ЛНАМ триватиме виставка живопису художниці, випускниці кафедри художнього скла ЛНАМ Марти Лучинець.

Текст організаторів: 

Центральним мотивом у всіх представлених творах є зображення гусей.

Проєкт покликаний привернути увагу глядача до впізнаваних елементів та символів української культури. Гуси в творчості Марти мають кілька інтерпретацій: у різних роботах вони символізують міграцію, свободу або зв’язок з природою. Водночас живописні твори відображають певну особисту історію, пов‘язану з вишивкою та орнаментом, де зображення гусей також часто використовується як традиційний мотив. Гуси для авторки досить оригінальний об’єкт для творчих експериментів з колірними та текстурними ефектами, а різні тематичні контексти дозволяють працювати над неординарною композицією.

«Гогіт 2» ‒ це другий персональний проєкт художниці, в якому вона вбачає можливість комплексно показати різні підходи до мотиву гусей як певного візуального символу національної культурної традиції.

Виставка триватиме до 6 червня 2023 року.

Довідка про авторку: Марта Лучинець народилася 1994 р. у м. Луцьк, живе і працює у Львові. У 2019 закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру художнього скла. Активно творчо працює у сфері станкового живопису, брала участь у численних виставкових проєктах,  засновниця приватної художньої студії «Артистичний дім» (2021 р.).

 

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)
Години роботи простору: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 18:00 год.
Контакти: 
gallery@lnam.edu.ua info@lnam.edu.ua тел.:, +38 093 876 67 98

Галерея ЛНАМ у  Facebook: https://www.facebook.com/galleryLNAM
Галерея ЛНАМ в Instagram @gallery_lnam

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.