Gian Maria Tosatti в санаторії Куяльник (Одеса)

Gian Maria Tosatti в санаторії Куяльник (Одеса)

14 грудня


Текст організаторів:

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ (Київ, Соледар) та The Blank Contemporary Art (Бергамо) представляють нову роботу Gian Maria Tosatti.

“Моє серце пусте, як дзеркало” — одеський епізод, кураторками якого є Kateryna Filyuk та Алессандра Тронконе (Alessandra Troncone).

“Моє серце пусте, як дзеркало (מייַן האַרץ איז ליידיק ווי אַ שפּיגל)” — це цілісний довготривалий проєкт, який покладається на кількарічні художні дослідження Жан Марії Тосатті. Основним напрямком цього дослідження є криза демократії та подальше згасання західної цивілізації, народженої в Афінах за часів Перікла. У 2018 році художник розпочав паломництво по всьому світу, яке привело його до багатьох міст та країн, де він шукав можливість зобразити складність нинішньої епохи. Кожна робота, яку він створив у рамках цього процесу, утворює своєрідний епізод у візуальному романі, де бачення, пророцтва та реальність неможливо розрізнити.

Одеський епізод відбувається після епізодів в Катанії, Ризі та Кейптауні — це робота, яку Тосатті розробив після тривалого періоду, проведеного в Україні. Багато роздумів та спостережень, зібраних на цьому шляху, складено разом, щоб сформувати унікальне бачення місця.

Проєкт підтриманий програмою Italian Council (7-е видання, 2019) з просування італійського сучасного мистецтва на міжнародному рівні Генеральним управлінням сучасного мистецтва Міністерства культурної спадщини та діяльності і туризму.

Місце: Одеса — санаторій Куяльник

Час: 14 грудня 2020 — 15 січня 2021

Сайт проєкту: myheartisavoid.com

Більше інформації: https://izolyatsia.org/ua/project/my-heart-is-a-void

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.