Тріп по історії медіа-арту від перших винаходів до digital art: не з точки зору мистецтвознавства, а через призму технологій та програмних середовищ.

Будемо серфити по знаковим роботам та заглядати їм “під капот”. Не оминемо ані андерграунду, ані радше комерційних робіт, але розберемо все детально. Часом може бути неструктуровано, але це має свою причину — тру тріп.

Курс складатиметься з трьох послідовних онлайн занять (20/05, 27/05, 03/06; 18:30-20:30) та рекомендацій до перегляду між ними. Рекомендуємо планувати свій час таким чином, аби пройти весь курс з трьох занять, бо лише тоді складеться повна картинка.

Вестиме курс Георгій Потопальський — медіахудожник (http://un2114.com/), музикант (https://un2114.bandcamp.com), один із кураторів конгломерату Plivka. Співзасновник Photinus studio і першої школи new media art Blck Box. Працює під псевдонімом Ujif notfound та веде курс New Media у КАМА. Вивчає середовища програмування для митців у сфері нових медіа, працює в MAX/MSP/Jitter, Touchdesigner і не тільки.

Участь в навчальній програмі передбачає символічний реєстраційний внесок в розмірі 88 грн, який кожний та кожна зможе за своїм бажанням збільшити аби підтримати музичну сцену.

Реєстрація на курс: https://inshaosvita.typeform.com/to/cVowC1

Чому 88? Наш триб’ют пам’яті британському The Second Summer of Love, ері шаленого міксу рейвів, радості та acid house, який ностальгував за першим Літом Любові 67-го, з його психоделікою, гедонізмом та свободою. Ностальгуємо зараз і ми, насолоджуючись безкінечністю рекурсії.

Курс відбудеться в рамках спільної навчальної онлайн програми від Інша Освіта / Insha Osvita та Detali. Більше про те, чому ми робимо цю програму: https://bit.ly/2Szho0L