EN

Галерея Артсвіт розпочинає нову навчальну програму з мистецтва для дітей  

Галерея Артсвіт відновлює безкоштовні заняття з мистецтва для дітей від 6 до 13  років у Дніпрі. З 20 вересня в рамках нового курсу «Артсвіт дітям. Творчість єднає»  проходитимуть уроки з живопису, інсталяції, перформансу, театру тіней, фото- і  відеоколажу.  

Заняття для дітей 10-13 років відбуватимуться щовівторка о 16:30, а для дітей 6-9 років  — щосуботи о 12:00. Для найбільш ефективної роботи в межах навчальної програми  організатори рекомендують обрати для регулярного відвідування один із днів відповідно  до віку.  

Протягом нової програми «Артсвіт дітям. Творчість єднає» учасники дізнаються більше  про історію мистецтва, його напрями, техніки, про митців і мисткинь та створять групові  проєкти на запропоновані теми.  

«Проєкт “Артсвіт дітям” має на меті познайомити дитину із багатогранним і  цікавим світом мистецтва та спростувати думку, що він нудний чи важкий для  сприйняття. Ми переконані в тому, що через мистецтво дитина краще пізнає світ і  набуває різні навички, які стануть у нагоді в дорослому світі та в будь-якій професії,  навіть технічній», — розповідає кураторка проєкту та директорка галереї Артсвіт Ірина  Полікарчук.  

Через створення мистецького проєкту організатори прагнуть показати дітям важливість  соціалізації та комунікації в суспільстві, навчити взаємодії в команді й надати їм  можливість відчути себе артдіячами, пройшовши шлях від ідеї до реалізації та  презентації проєкту. Заняття відбуватимуться в галереї, де проходять виставки, завдяки  чому мистецтво стане основою для роботи в групах і провідником у дослідження себе  та світу. 

За результатами програми планується групова виставка в галереї Артсвіт. Авторки і  викладачки: Алевтина Ковтун та Альона Самофалова. 

Заняття проходитимуть у галереї Артсвіт у будівлі Центру сучасної культури у Дніпрі  (DCCC) за адресою Крутогірний узвіз, 21А. Участь безкоштовна, але на кожне заняття  потрібно реєструватися.  

Реєстрація на заняття 20.09 (вівторок) для дітей 10-13 років: https://bit.ly/3BavnQa Реєстрація на заняття 24.09 (субота) для дітей 6-9 років: https://bit.ly/3RY96vv 

Анонси наступних занять з’являтимуться на сторінках галерії Артсвіт в інстаграм та  фейсбук

——————— 

Програма «Артсвіт дітям. Творчість єднає» є одним з напрямків гуманітарного,  соціального та освітнього хабу на базі Центру сучасної культури у Дніпрі. Після  повномасштабного вторгнення росії в Україну резиденти DCCC переформатували  свою діяльність та створили тимчасовий хаб для вимушених переселенців та  мешканців Дніпра.  

У вересні організатори трансформували і оновили програму хабу. Вже існуючі  напрямки були розширені, а також додались нові: публічні дискусії, покази світового та  українського кіно, ком’юніті кухня та серія подкастів про українську культуру в умовах  війни.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.