EN

Future-in-the-Past Museum в Urban CAD (Херсон)

17 жовтня о 12.00


Текст організаторів:

Виставка, якої ми так довго чекали. Яку ми довго створювали. Виставка про наболіле – про те, як може змінюватися індустріальний простір, коли колишнє виробництво вже не є актуальним.

Арт-ревіталізація – термін давно нам знайомий; ми наполегливо продовжуємо розкривати культурні та мистецькі перспективи пост-індустріальних просторів, створювати для них новий наратив. Та цього разу ми спробуємо піти трохи далі. Ми не лише досліджуємо пост-індустріальний простір, збираємо артефакти і історії, надихаємося ними, переосмислюємо – ми намагаємося зазирнути у майбутнє, сховане у минулому. Наші думки, наші мистецькі висловлювання потрапляють в те, що ми назвали «Future-In-The-Past Museum», адже музеєфікація – доволі чесний спосіб взаємодії з часом, з простором, з собою. Ти начебто залишаєш собі можливість повернутися і ще раз поглянути на те, що сьогодні здається актуальним.

Більше 20 авторів.

Понад 30 учасників в різних жанрах мистецтва – від традиційного живопису до інсталяцій, від анімації за 3 години – до сайт-специфік перформансу.

Кураторські екскурсі:
17 жовтня: 12.00, 14.00
18 жовтня: 12.00, 14.00

В перервах – дискусії, спілкування з художниками, вільна творчість у пост-індустріальному просторі.

Вхід вільний, згідно з карантинними вимогами – в масках.

Виставка є фінальним заходом проекту «Пост-індустріальна спадщина як мистецтво», який реалізується ГО ЦКР “Тотем” за підтримки

HBCE Grant Program / Програма ґрантів НВСЕ

Організація HBCE заснована істориком та меценатом Гаральдом Біндером, спрямована на підтримку міждисциплінарних проектів культури, мистецтва і освіти та сприяє сталому розвитку цих напрямів в Україні. Одним з основних завдань HBCE є підтримка формування інституції сучасного мистецтва “Арт Центр Фабрика Повидла” у Львові.

Urban CAD
Ілюші Кулика, 26, Херсон
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.