Виставка-інтервенція, яка залучатиме глядача до невербального контакту з подвір’ям, навколишніми об’єктами та автентичним простором балкону. До перегляду запрошуються місцеві мешканці навколишніх будинків та зовнішні спостерігачі, які не мають відношення до району.

Експозиція складатиметься з архівних зображень знайдених на сторінках офіційного радянського щомісячника “Советское фото” за роки, коли ідея 4-х кварталів втілювалась. Символічне перенесення відвідувача у зону зіткнення з тогочасною візуальною та монументальною культурою надасть можливість прослідкувати зміну фокусу зору, який був притаманний творчій енергії періоду до-, пере- та післябудови. Фотографії буде розміщено на поверхнях знайдених поблизу будинку дерев’яних вікон та дверей, які були демонтовані внаслідок ремонтів. Ми спробуємо надати можливість цим уламкам стати стінами, на яких пропонуємо відвідувачам роздивитись експозицію.

Куратор: Макс Козлов — мешканець будинку по вул. Костянтинівська 46/52, співкоординатор Розуміти Радянський Поділ.

Виставка  триватиме до півночі. Також буде можливість відвідати її протягом неділі 21 червня. Для того, щоб потрапити до простору виставки на вул. Костянтинівська 46/52, треба знайти 4-й під’їзд цього будинку та зателефонувати за номером 0974795332 (Максим), вас зустрінуть та допоможуть знайти балкон. Шукайте більш детальні інструкції в окремих постах у цій події.

Вхід безкоштовний. Протягом заходу ми заохочуємо вас перерахувати кошти на рахунок ГО “Розуміти Радянський Поділ”, яка займається вивченням, переосмисленням та збереженням об’єктів пізньорадянської архітектурної спадщини. Усі внески підуть на відновлення оригінальних ліхтарів, які встановлені у подвір’ї за проєктом.

Можна перерахувати за цим посиланням: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i6463489556

“4квартали на Подолі”
Костянтинівська, 46/52, 2-й поверх